19-letnia striptizerka została zamordowana! Jej zwłoki zostały znalezione przez dzieci!

Małgorzata
tydzień temu
19-letnia striptizerka została zamordowana! Jej zwłoki zostały znalezione przez dzieci!
FB Udostępnij na Facebooku
Do brutalnego morderstwa doszło w Rosji. Szokujący jest fakt, że morderca najpierw zabił 19-letnią prostytutkę, a później jej zwłoki wyrzucił z 12. piętra. Ciało utknęło na daszku, a głowa spadła na ziemię. Znalazła ją grupa dzieci, które bawiły się nieopodal.

19-letnia striptizerka została brutalnie zamordowana!

Na południowej Syberii doszło do wyjątkowo brutalnej zbrodni! Bawiące się na osiedlu Czycie dzieci dokonały przerażającego odkrycia, które z całą pewnością wpłynęło na całe ich życie! Bawiły się przed jednym z bloków, gdy morderca zrzucił poćwiartowane ciało z 12. piętra. Świadkiem całego zajścia był 15-letni Igor Shalaev

"To była najstraszniejsza rzecz w moim życiu. To ja i moi znajomi znaleźliśmy części ciała. Najpierw przez okno wyleciały ciuchy. Całe były pokryte krwią. Później przez okno wyleciała głowa. Nadal jestem przerażony." - powiedział przestraszony nastolatek. 


Dzieci natknęły się na głowę 19-letniej prostytutki. Wezwane zostały służby, które po przybyciu na miejsce zdarzenia zastały makabryczny widok! Ciało zamordowanej oraz głowa leżały na ulicy. Niektore szczątki zatrzymały się na daszku nad klatką. Policjanci od razu zjawili się w mieszkaniu,z  którego według nich wyrzucono zwłoki dziewczyny. Aresztowano 38-latka, który nie przyznał się do stawianych mu zarzutów. 


Media 19-latkę nazwały Elizavetą. Nastolatka była prostytutką pochodzącą z Czyty. Dziennikarzom udało się ustalić, że dziewczyna mieszkała razem z babcią i żyły razem niezwykle biednie. Pogrążona w żałobie staruszka nie ma nawet pieniędzy na pochowanie wnuczki. Znajomi 19-latki próbują zorganizować zbiórkę, aby dziewczyna została godnie
pochowana. 


źródło: popularne.pl  I  fotografie: popularne.pl

Zobacz także:

 
Udostępnij na Facebooku