To straszne, jak skończyła "sobowtórka" Angeliny Jolie!

Małgorzata
5 miesięcy temu
To straszne, jak skończyła
FB Udostępnij na Facebooku
Sahar Tabar, która jest uznawana za sobowtóra znanej amerykańskiej gwiazdy, Angeliny Jolie trafiła do więzienia. Wszystko przez bluźnierstwa i nawoływanie do przemocy.
O 22-letniej Sahar Tabar zaczęto mówić głośno, gdy pokazała w sieci swoje pierwsze zdjęcia po operacjach plastycznych. Szybko nazwano ją "zombie Angelina"!


Mówiono, że 22-latka poddała się ponad 50 operacjom plastycznym, aby upodobnić się do holywoodzkiej gwiazdy. Z czasem okazało się jednak, że kobieta tak naprawdę poddała swoje zdjęcia obróbce graficznej i zastosowała parę makijażowych trików. 


"Maluję twarz w zabawny sposób, ponieważ chcę lepiej wyrazić siebie i pokazać innym, czym może być sztuka. Moi znajomi oraz rodzina wiedzą, że to nie jest moja prawdziwa twarz" -powiedziała w 2017 roku. Zapewniła też, że wcale nie chce się upodabniać do Angeliny Jolie, i ze to wszystko wychodzi przypadkiem. 


Kilka dni temu Tabar aresztowano za "bluźnierstwo, podżeganie do przemocy, nielegalne nabywanie nieruchomości oraz naruszenie krajowego dress-codu i zachęcanie młodych ludzi do korupcji." O zarzutach postawionych 22-latce, jako pierwsze poinformowało BBC.
źródło: pomponik.pl  I  fotografie: Instagram

 
Udostępnij na Facebooku