To straszne, jak skończyła "sobowtórka" Angeliny Jolie!

Małgorzata
tydzień temu
To straszne, jak skończyła
FB Udostępnij na Facebooku
Sahar Tabar, która jest uznawana za sobowtóra znanej amerykańskiej gwiazdy, Angeliny Jolie trafiła do więzienia. Wszystko przez bluźnierstwa i nawoływanie do przemocy.
O 22-letniej Sahar Tabar zaczęto mówić głośno, gdy pokazała w sieci swoje pierwsze zdjęcia po operacjach plastycznych. Szybko nazwano ją "zombie Angelina"!


Mówiono, że 22-latka poddała się ponad 50 operacjom plastycznym, aby upodobnić się do holywoodzkiej gwiazdy. Z czasem okazało się jednak, że kobieta tak naprawdę poddała swoje zdjęcia obróbce graficznej i zastosowała parę makijażowych trików. 


"Maluję twarz w zabawny sposób, ponieważ chcę lepiej wyrazić siebie i pokazać innym, czym może być sztuka. Moi znajomi oraz rodzina wiedzą, że to nie jest moja prawdziwa twarz" -powiedziała w 2017 roku. Zapewniła też, że wcale nie chce się upodabniać do Angeliny Jolie, i ze to wszystko wychodzi przypadkiem. 


Kilka dni temu Tabar aresztowano za "bluźnierstwo, podżeganie do przemocy, nielegalne nabywanie nieruchomości oraz naruszenie krajowego dress-codu i zachęcanie młodych ludzi do korupcji." O zarzutach postawionych 22-latce, jako pierwsze poinformowało BBC.
źródło: pomponik.pl  I  fotografie: Instagram

 
Udostępnij na Facebooku