A jednak stracą tytuły? Meghan i Harry podjęli szokującą decyzję!

Małgorzata
8 miesięcy temu
A jednak stracą tytuły? Meghan i Harry podjęli szokującą decyzję!
FB Udostępnij na Facebooku
Rozłam w rodzinie królewskiej tylko się pogłębia! Okazuje się, że Meghan i Harry coraz bardziej odsuwają się od najbliższych księcia, a królowa Elżbieta rozważa nawet odebranie im tytułów!
To, że konflikty zdarzają się w rodzinach wie każdy. Okazuje się, że nie omijają też rodzin królewskich. Brytyjskie gazety od pewnego czasu żyją tylko konfliktem pomiędzy rodziną Harry'ego i Williama. Bracia kiedyś byli z sobą bardzo blisko, ale od kąd młodszy z nich związał się z Meghan, wszystko się zmieniło. 


Oliwy do ognia pomiędzy parami dolał ostatni wywiad Meghan, która żaliła się dziennikarzom, jak ciężko żyje się w rodzinie królewskiej i że nie ma żadnego wsparcia od najbliższych Harry'ego. 


Również Harry wyznał, że jego kontakt z bratem i bratową jest teraz ograniczony. Szokujące stało się też oświadczenie Pałacu, w którym napisano, że Sussexowie nie spędzą tegorocznych świąt wspólnie z królową. 

"Ta decyzja jest zgodna z precedensem ustalonym wcześniej przez innych członków rodziny królewskiej i ma poparcie Jej Królewskiej Mości Królowej"- czytamy w oświadczeniu.
 


Jednak brytyjskie media, które od dawna przyglądają się sytuacji na Dworze Królewskim dopatrują się ogromnego kryzysu i oddzielenia się niektórych członków rodziny. Wszyscy doszukują się oczywiście winy w osobie Meghan Markle, ponieważ wcześniej takie sytuacje nigdy się nie zdarzały.


źródło: pomponik.pl  I  fotografie: pomponik.pl , jastrzabpost.pl
 
Udostępnij na Facebooku