Staruszka z suszarką do włosów stała się postrachem piratów drogowych!

Małgorzata
11 miesięcy temu
Staruszka z suszarką do włosów stała się postrachem piratów drogowych!
FB Udostępnij na Facebooku
Starsza pani w Montanie postanowiła wziąć sprawy w swoje ręce i popracować nad kierowcami, którzy notorycznie przekraczają dozwoloną prędkość. To w jaki sposób to zrobiła może zaskoczyć niejedną osobę!
Wielu mieszkańców miejscowości Polson w Montanie było zaniepokojonych poziomem bezpieczeństwa na znajdującej się niedaleko drodze. Kierowcy notorycznie przekraczali tam prędkość i za nic mieli ograniczenia. Wtedy to jedna z osób na zebraniu postanowiła żeby przy drodze posadzić starszą panią, która w ręce będzie trzymać suszarkę do włosów. Pani ta miałaby w ten sposób straszyć kierowców. 


Patti Forest Baumgartner, która to jest właśnie ową odważną staruszką jest bardzo dumna z pełnionej przez siebie roli.  Całymi dniami przesiaduje na krzesełku i celuje w kierowców trzymaną w ręce suszarką, która z daleka wygląda, jak prędkościomierz. O dziwo kierowcy zwalniają przekonani, że na poboczu siedzi policjant! 


Wiadomość o staruszce będącej pogromcą piratów drogowych dotarła do policji, która... pochwaliła inicjatywę! Staruszce wręczono nawet kapelusz i plakietkę, która przypomina policyjną odznakę! 

Musimy przyznać, że rozwiązanie zaproponowane przez mieszkańców jest zaskakujące. Dodatkowo zastanawiające jest to, czy rzeczywiście obecność na poboczu pani Baumgartner jest potrzebna, ponieważ droga biegnie przez las i w jej najbliższym sąsiedztwie nie ma żadnych domów. Mieszkańcy jednak twierdzą, że ludzie boją się chodzić i jeździć na rowerach po tej drodze. 


Myślicie, że takie coś przeszłoby u nas w Polsce? źródło: poboczem.pl  I  fotografie: poboczem.pl 
 
Udostępnij na Facebooku