Stacja TVP drwi i krytykuje nauczycieli na wizji!! Widzowie są oburzeni!!

Karolina
ponad rok temu
Stacja TVP drwi i krytykuje nauczycieli na wizji!! Widzowie są oburzeni!!
FB Udostępnij na Facebooku
Stacja TVP na wizji pokazali co myślą o strajkach nauczycieli. Użyli przy tym wielu słów krytyki. Chyba tym razem pracownicy tej stacji przesadzili. Widzowie są oburzeni!!
Stacja Telewizji Polskiej wyemitowała materiał poświęcony rozmowom o obecnej sytuacji w Polsce. Głównym tematem był strajk nauczycieli. Chyba nie tak miało być. Niestety widzowie nie są zadowoleni z tego, co widzieli. Na pewno nie tego oczekiwała stacja. Wszyscy uważają, że to duża przesada oglądając kpiny na temat nauczycieli i celebrytów, którzy ich wspierają. Widzowie słysząc tą brutalnie szczerą opinie są zdecydowanie oburzeni. Nie akceptują takiego podejścia. 

TVP się nie popisała!!Okazali swój brak kultury!!

Tematem ostatniego odcinka programu "Alarm" był temat strajkujących nauczycieli. W pierwszej części była mowa o korepetycjach udzielanych przez nauczycieli i o tym, że za daną usługę nie są wystawiane faktury. Jak pokazali reporterzy, uważają, że jest to dużym dodatkiem do wypłaty, a ponieważ nie wystawiają faktur, nie dzielą się jednocześnie zarobkiem z państwem. 
Internauci wypowiedzieli się na ten temat i skomentowali słowa reporterów. Zaproponowali zapoznać się z prawem. Jednak nie to było głównym powodem oburzenia internautów. Największą burzę wywołała krytyka celebrytów broniących pedagogów. Telewizja nazwała ich działania zwykłą modą. Porównywała ich zachowanie do promowania przez tych samych celebrytów karpi i żubrów. 
 

Internauci nie mają litości dla stacji!

Sposób przedstawienia tego trudnego zagadnienia bardzo oburzył internautów i postanowili dać do zrozumienia stacji, że zrobili źle. Oto kilka komentarzy na ten temat:

- Skąd on się tu wziął, czemu programów w TVP nie prowadzą jak kiedyś dziennikarze, tylko jacyś ludzie mający problemy ze sobą? - wypowiedział się jeden z internautów

- Co ma wspólnego strajk nauczycieli o podwyżki z polityką. Dla TVP każde inne zdanie niż oficjalnie obowiązujące w PIS jest wtrącaniem się w politykę. Władza nie chce rozmawiać, władza chce dyktować. Czyli jednak dyktatura - mówi drugi

- Jaki poziom "telewizji" takie można programy obejrzeć - dodał komentarz kolejny

Źródło: pikio.pl
Udostępnij na Facebooku