Spowodował wypadek w wyniku czego śmierć poniosły dwie osoby. Sprawca zdarzenia uciekł!

Joanna
6 miesięcy temu
Spowodował wypadek w wyniku czego śmierć poniosły dwie osoby. Sprawca zdarzenia uciekł!
FB Udostępnij na Facebooku
Funkcjonariusze policji z Ostrowi Mazowieckiej szukają sprawcy wypadku drogowego, w wyniku którego zmarły dwie osoby, a kolejne trzy są ranne (w tym dwoje dzieci). Mężczyzna porzucił rozbity pojazd i uciekł na piechotę.
Tragiczny wypadek miał miejsce przed godziną 10 w miejscowości Ostrów Mazowiecka. Jak informuje rmf24.pl - jadący z nadmierną prędkością kierowca osobówki marki volkswagen śmiertelnie potrącił 71-letnią kobietę znajdującą się na pasach. Zaraz po tym uderzył w zawracającą niedaleko hondę, której kierowcą był 73-latek. Mężczyzna zginął na miejscu.

Następnie kierowca volkswagena golfa odbijając się pojazdu, uderzył w nieopodal zaparkowany samochód marki citroen, w którym znajdowała się  44-letnia matka z dwójką dzieci w wieku 8 i 13 lat. Cała trójka trafiła do szpitala. Nie ma zagrożenia życia.

Sprawca wypadku zbiegł.

Kierowca który nie dostosował prędkości i spowodował wypadek zbiegł z miejsca zdarzenia na pieszo, pozostawiając rozbity samochód i ofiary. Aktualnie trwa akcja poszukiwawcza z wykorzystaniem psów tropiących. 
 

 
 
Jak się okazało - znalezienie sprawcy nie będzie łatwym zadaniem, gdyż pojazd którym poruszał się mężczyzna jest na zagranicznych numerach rejestracyjnych (Belgia). Sierż. szt. Marzena Laczkowska z Komendy Powiatowej Policji informuje, że odnalezienie sprawcy tragicznego wypadku jest w tej chwili dla nich priorytetem. W poszukiwania zaangażowani są niemal wszyscy policjanci z tamtejszej jednostki. 

Źródło: rfm24.pl, youtube.com | Fotografie: youtube.com 

Zobacz także:

1. Miały być wsparciem dla szpitali, lecz nim nie zostały. Uczestniczyły w śmiertelnym wypadku.
2. Odbywał kwarantannę na działce, przez co spotkał się z aktem nienawiści. Po ataku otrzymał wsparcie i pomoc.
3. W Gdańsku urodziły się jednojajowe trojaczki! Co za narodziny!
Udostępnij na Facebooku