Spotkanie pary prezydenckiej z japońską parą książęcą! Zdumiewający wystrój Agaty Dudy.


8 miesięcy temu
Spotkanie pary prezydenckiej z japońską parą książęcą! Zdumiewający wystrój Agaty Dudy.
FB Udostępnij na Facebooku
Agata Duda od samego początku kiedy stała się pierwszą damą zaskakuje swoimi kreacjami w jakich występuje obok męża. Znana jest z modnego klasycznego, eleganckiego stylu ubierania, który zachwyca media i społeczeństwo. Tym razem jednak pierwsza dama wystroiła swoją głowę oryginalnym kapeluszem, który pasuje bardziej do członkiń rodzin królewskich.
Jak dowiedzieliśmy się Agata Duda jest w stałym kontakcie z kilkoma polskimi projektantami, którzy pracują nad jej wizerunkiem.
Dostosowują oni jej kreacje w zależności od uroczystości w jakich występuje. Mamy tu na myśli oficjalne wystąpienia, w których często ukazuje się wraz z mężem, jak i wystąpienia osobiste kiedy ma kontakt ze społeczeństwem. Projektanci zazwyczaj starają się jak najbardziej podkreślić figurę pierwszej damy, przy jednoczesnym eleganckim lecz nie zbyt wywyższających się kreacjach. Projektanci mają przyszykowane stroje zarówno, gdy mamy do czynienia z mniejszymi, jak i wielkimi wystąpieniami światowego formatu. Tym drugim może być np. wizyta pary prezydenckiej w Stanach Zjednoczonych, gdzie obie pary były główką medialną w oczach całego świata.
Choć w mediach często słychać zachwyt w kierunku pierwszej damy, to nie oznacza, że jej projektanci nie zaliczyli żadnych wpadek. Tym razem wyjątkowe skupienie internautów spoczęło na głowie Agaty Dudy. Część osób było zszokowana i nie wiedziała co ma sądzić o takim stylu ubioru.

Co pierwsza dama założyła na głowę?

Do Warszawy w czwartek wieczorem przybyła japońska para książęca, która oficjalnie została zaproszona na odwiedziny w Polsce. Tak samo również została powitana. Pan prezydent Andrzej Duda wraz z małżonką powitali gości kwitnącej wiśni.
Jak na każdą uroczystość pierwsza dama musi posiadać odpowiednią, inną kreację niż miała dotychczas.Tym razem Pani Agata była ubrana w kreację w kolorze burgundowym, jednak sama sukienka nie wzbudziła takiego zainteresowania, jak jej nakrycie głowy. Na jej głowie znajdował się mały kapelusz w kolorze jej sukienki, który był ozdobiony spiralami. Wiele osób drwiło w internecie z pierwszej damy porównując jej kapelusz do ptasiego gniazda. Cóż.. Jak widać poniżej kapelusz założony przez Agatę Dudę nie należy do codziennego typu ubioru przez pierwszą damę. Pomimo swojej oryginalności nie należy, aby aż tak ją krytykować. Należy pamiętać, że pierwsza dama jest ubierana przez najlepszych stylistów i specjalistów w dziedzinie mody, a Ci na pewno wiedzą co robią i na pewno nie chcieli ośmieszyć pierwszej damy. 
Źródło: pikio.pl
 
Udostępnij na Facebooku