Spłonęli zaledwie kilkaset metrów od swojego domu! Ogromna tragedia!

Małgorzata
2 miesięcy temu
Spłonęli zaledwie kilkaset metrów od swojego domu! Ogromna tragedia!
FB Udostępnij na Facebooku
Z soboty na niedzielę doszło do tragicznego wypadku w wyniku którego życie straciły dwie młode osoby. Zakochani spłonęli w swoim samochodzie zaledwie trzysta metrów od swojego domu.

Śmierć trzysta metrów od domu. 

Jack Nunn i jego ukochana, Hannah Elsworth wracali do domu swoim samochodem. 22-latka była po zmianie w szpitalu w Barnsley, gdzie pracowała, jako pielęgniarka. Po drodze wysadzili swoich przyjaciół. Niedługo później Audi kierowane przez 24-latka uderzyło w przydrożne drzewo przy Huddersfield Road w Barnsley w hrabstwie South Yorkshire i stanęło w płomieniach. Do tego tragicznego wypadku doszło zaledwie trzysta metrów od domu zakochanych


Na miejscu wypadku niemal natychmiast pojawiły się odpowiednie służby. Wcześniej jednak mieszkańcy ruszyli na pomoc swoim sąsiadom i próbowali ugasić ich płonący samochód kubłami z wodą. Niestety mimo ich wysiłków Jack i Hannah zginęli w płomieniach

"Około pierwszej w nocy [w niedzielę 21 czerwca 2020 r.] otrzymaliśmy doniesienie o kolizji na Huddersfield Road w Barnsley. Samochód zderzył się z drzewem. W akcji ratowniczej wzięli udział funkcjonariusze policji i służby ratunkowe. Kierowca i pasażerka zginęli na miejscu. Śledztwo jest kontynuowane." - powiedział dziennikarzom rzecznik lokalnej policji. 

Jak donoszą lokalne media 24-latek i 22-latka byli bardzo lubiani przez sąsiadów i zawsze chętnie innym pomagali. Ich najbliżsi nie mogą sobie poradzić z ich śmiercią. W miejscu, w którym doszło do wypadku mieszkańcy zostawiają kwiaty i zapalone znicze. 

źródło: popularne.pl  I  fotografie: popularne.pl

Zobacz także:

Udostępnij na Facebooku