Spadł z urwiska uciekając przed policją. Ekipy ratunkowe odratowały seryjnego gwałciciela.

Joanna
9 miesięcy temu
Spadł z urwiska uciekając przed policją. Ekipy ratunkowe odratowały seryjnego gwałciciela.
FB Udostępnij na Facebooku
47-letni Dimitris Aspiotis nazywany ''bestią z Kavos'' spadł z urwiska w trakcie ucieczki przed policją. Po trzech godzinach udało się go uratować. Został aresztowany.
47-letni Dimitris Aspiotis to seryjny gwałciciel, który w 2012 roku został aresztowany przez policję i skazany na karę więzienia za zgwałcenie około 100 kobiet. Miał spędzić za kratkami 52 lata, a spędził jedynie kilka! W 2019 roku udało mu się przekonać szefów zajmujących się zwolnieniami warunkowymi, że jest już innym człowiekiem i że się zmienił. Dodał także, że zerwał z uzależnieniem od kokainy, które podsycało go do popełniania zbrodni.

Zwyrodnialec zaciągał kobiety do lasu i tam gwałcił. Wielokrotnie zdarzało się, że zostawiał je tam na kilka dni i do nich wracał. Po tym jak został wypuszczony z więzienia, podpisywane były petycje o jego natychmiastowy powrót za kratki. Niestety nic to nie dało, w wyniku czego wydarzyła się kolejna tragedia.

47-latek zaledwie miesiąc po wyjściu z więzienia dopuścił się kolejnego przestępstwa i zgwałcił 34-letnią kobietę z Albanii. Zwyrodnialec w trakcie ucieczki przed policją spadł z urwiska, w wyniku czego bardzo mocno ucierpiał. Po trzech godzinach akcji ratunkowej udało się go ocalić. 

Dimitris Aspiotis z powodu wypadku złamał nogę, biodro i... kręgosłup! Pękła mu także nerka. Po wydostaniu go z urwiska, 47-latek trafił do szpitala. Później zostanie on doprowadzony do aresztu, gdzie odbędzie resztę swojej kary za złamanie zasad zwolnienia warunkowego. 

33-letnia ofiara Dimitrisa, Kayleigh Morgan która zrezygnowała z anonimowości powiedziała, że ma nadzieję że jego ból po wypadku utrzyma się przez resztę życia. Dodała także, że władze nigdy nie powinny go wypuścić. 

Źródło: o2.pl | Fotografie: fakt.pl

Zobacz także:

1. Poparcie dla Andrzeja Dudy wyjątkowo niskie. Czy ma powody do obaw?
2. Udusił żonę plastikową torbą! Zrobił to przez epidemię?!
3. Została zgwałcona na ulicy. Wezwała policję i dostała od nich... mandat!
Udostępnij na Facebooku