Śniła Ci się osoba zmarła. Zobacz co to oznacza. Może Ci uratować życie.

Karolina
11 miesięcy temu
Śniła Ci się osoba zmarła. Zobacz co to oznacza. Może Ci uratować życie.
FB Udostępnij na Facebooku
Wiadomo, że jeśli odchodzi ktoś z tego świata my nie zapominamy o nim już nigdy. Ale niektórzy uważają, że ta osoba także o Nas pamięta i nad nami czuwa. Bardzo często zmarli bliscy naszemu sercu przychodzą do nas "w odwiedziny" w naszych snach.

Czemu to robią? 

Dlaczego jest tak, że w naszych snach pojawiają się osoby, które odeszły z tego świata? Czemu po przebudzeniu często mamy wrażenie, że spędziliśmy z nimi czas?

Często takie sny są dla nas bardzo pouczające, dające do myślenia. Nie zawsze osoby te ukazują się nam w takim stanie, w jakim widzieliśmy je ostatnio. Jeśli ktoś umarł jako staruszek, bądź zginął na skutek wypadku, mógł wyglądać słabo i niekorzystnie. Często w snach osoby te pojawiają się jako młode, silne, zdrowe. 

Zazwyczaj struktura takiego snu jest taka, że podczas tej nocy rozwija się w nas cała gama smutku wraz z jego składnikami duchowymi. Po przebudzeniu zazwyczaj pamiętamy sen bardzo dokładnie, niczym na jawie. 
 

Dr Patrick McNamara wypowiedział się na temat pojawiania się zmarłych w Naszych snach.

Jak mówi dla wielu osób sam fakt, że osoba zmarła pojawia się w naszym śnie, jest dowodem na to, że istnieje życie pozaziemskie, że pomimo śmierci ciała, dusza wciąż żyje i przychodzi do nas właśnie w śnie. Jak mówi- wiele osób, które przeszły traumę tracąc kogoś bliskiego, na myśl o życiu po śmierci, w świecie zmarłych pokonują głęboki smutek jaki w nich tkwi. Pomaga im myśl, że jeszcze kiedyś się spotkają w życiu pozaziemskim. 

Według poglądu wielu myślicieli, istnieje kilka powodów, dla których zmarli przychodzą do swoich bliskich w snach.
Jednym z nich jest chęć rozwiązania problemów, których nie udało im się rozwiązać przed śmiercią. Być może pragną oni zakończyć niektóre ziemskie sprawy. 
Kolejną myślą jest to, że zmarli przychodzą do nas w snach by nas uchronić, ostrzec. Niejednokrotnie słyszano o tym, że zmarły przyszedł do kogoś w śnie i jednocześnie przedstawiona było scena jakiejś choroby, wizyty lekarskiej, bądź jakiejś sytuacji.

Warto po każdym śnie zmarłej osoby szczerze się zastanowić, co mógł chcieć nam zmarły przekazać. Być może warto udać się na badania, lub nie robić czegoś co sobie zaplanowaliśmy, a jeśli to robić to z zachowaniem szczególnej ostrożności. 

Istnieją także takie interpretacja: 
 Zmarły Ojciec – Być może chce dać Ci jakąś życiową wskazówkę, coś podpowiedzieć. Zwłaszcza jeśli we śnie zmarły ojciec Cię przed czymś przestrzega. Bądź czujny. 
Zmarła Matka – Kiedy śni nam się zmarła matka, może to oznaczać utratę wsparcia w naszym życiu, kłopoty z którymi zostaniemy sami, konieczność przejęcia odpowiedzialności za własne życie. 
Zmarłe dziecko – Podobno może to oznaczać radykalne zmiany w życiu śniącego, można rozważać, że będzie to zmiana partnera lub zmiana miejsca zamieszkania. Jest to symbol, że pewne sprawy trzeba zostawić w przeszłości.
Zmarły syn – Podobno jest to zapowiedź przypływu dobrej energii. 
Zmarła córka – Jeśli kobieta ma sen ze zmarłą córką, może przypominać o utraconym pierwiastku kobiecości.
Zmarły brat – Może on ostrzegać nas przed tym, że nadmiernie obwiniamy innych za własne błedy. 
Zmarła siostra – Może ona chcieć nas ostrzec przed popełnieniem błędu w sferze zawodowej i interesach. 
Zmarły mąż – być może przyszedł w celu przekazania informacji dotyczącej kogoś z jej bliskiego otoczenia. Jeżeli sen ten jest negatywny, kobieta może spodziewać się czegoś przykrego ze strony mężczyzny z jej otoczenia. Analogicznie pozytywny sen o mężu zapowiada radosne wydarzenia związane z często spotykanym mężczyzną.
Zmarła żona – zawsze jest odzwierciedleniem osamotnienia, pustki i żalu jaki znajduje się w sercu męża. Mężczyzna, który zbyt często śni o swojej zmarłej żonie może mieć problem z wyrwaniem się z żałoby i nie potrafi poradzić sobie ze swoim smutkiem.

Źródło: wiesz.io | net-sennik.pl | Fotografia: gazetalubuska.pl 

Zobacz także: 

1. Trzynaste emerytury 2020. Znamy już termin i wysokość wypłat.
2. Uwaga! Tego produktu może zabraknąć nawet przed świętami.
3. Psi terapeuta wspiera personel medyczny opiekujący się pacjentami z koronawirusem.
4. Skandal w Biedronce. Zobacz jak klientka napada na ekspedientkę.
Udostępnij na Facebooku