TRAGEDIA DROGOWA!! Śmieciarka zabiła dwulatka!!

Karolina
ponad rok temu
TRAGEDIA DROGOWA!! Śmieciarka zabiła dwulatka!!
FB Udostępnij na Facebooku
Dwuletnie dziecko zostało potrącone przez śmieciarkę. Nikt nie umie odpowiedzieć na pytanie jak do tego doszło. Przyczyny wypadku są ustalane.
Ciężarówka wjechała w dwulatka. Ta tragiczna sytuacja miała miejsce w okolicach Kołobrzegu, dokładniej w Stójkowie. Wszyscy w okolicach wypadku są zdruzgotani. Śledczy starają się ustalić okoliczności wypadku. 

Śmierć dziecka pod ciężarówką

18 kwietnia do komendy w Stójkowie dotarło bardzo nietypowe zawiadomienie. Dziecko zostało potrącone przez śmieciarkę. Po dotarciu na miejsce wszyscy policjanci byli wstrząśnięci. Ten widok zapamiętają do końca życia. Dziecko zmarło na miejscu. 

Do tej pory nie ma dokładnych informacji o tym zdarzeniu. Wiadomo jedynie, że ciężarówka przyjechała na posesję tej rodziny po odbiór śmieci. W tym samym momencie dziecko niedopilnowane przez kogoś dorosłego uciekło a ulicę i kierowca ciężarówki go nie zauważył. Nie ma jednak oficjalnych potwierdzeń tych sytuacji. 

 
Wszyscy świadkowie, pracownicy zajmujący się wywożeniem śmieci, rodzice dziecka są przesłuchiwani. Nic nie jest jeszcze ustalone. 

W rozmowie z Radiem ZET sytuację opisał Pan Daniel Kolasiński z policji w Kołobrzegu. 
W miejscowości Stójkowo doszło do prawdziwej tragedii, w wyniku której dwulatek zmarł na miejscu. Prawdopodobnie został potrącony przez samochód ciężarówkę typu śmieciarka


Mieszkańcy są wstrząśnięci całą sytuacją. Koło godziny 13 w czwartek na ulicy zginął chłopiec. Wiele internautów pyta w sieci:

- Gdzie się podziali opiekunowie dziecka? Nikt się nim nie zajmował? 

- Przecież był tam jeszcze jeden pracownik, a nie tylko kierowca? On też nie widział dziecka? 

Źródło: pikio.pl
Udostępnij na Facebooku