Mąż Meghan Markle już z obrączką na ręku. [ZDJĘCIA]

Piotr
3 miesięcy temu
Mąż Meghan Markle już z obrączką na ręku. [ZDJĘCIA]
FB Udostępnij na Facebooku
Po 10 latach związek Meghan z Trevorem Engelsonem rozpadł się. Długo trwała rozpacz?
Były mąż Meghan bardzo przeżył te smutne wydarzenia. Zakończenie ich małżeństwa było bardzo szokujące. Meghan po prostu wysłała w kopercie symbol ich miłość – obrączkę i piersionek zaręczynowy. Potem okazało się, że była to dobra decyzja, a oni po prostu nie pasowali do siebie.

 

 
 
Trevor Engelson nie chciał o tym wspominać. Chciał jak najszybciej zapomnieć o tej smutnej historii, a przez co jeszcze więcej pracował. Przez długi okres był singiel i nic nie zapowiadało się na jakiekolwiek zmiany. Jednak przyszedł też czas na niego.
 
 
 
Tuż po zaręczynach Markle z księciem, Trevor zakończył swoje życie singla. Parę dni po informacji o zaręczynach jego byłej żony, postanowił oświadczyć się nowej kobiecie. Jest to córka miliardera - Tracey Kurland. Wzięli oni ślub cywilny. Pojawiły się także różne plotki, mówiące o tym, że zrobił to specjalnie dla przekór swojej dawnej żony.

 


 
Po pół roku oficjalnie para została szczęśliwym małżeństwem. Nie ma wiele informacji o ich ślubie, jednak w Internecie można znaleźć zdjęcia pochodzące z ich wesela. Zobaczcie jak razem wyglądają !

 


 
źródło: pikio.pl
fotografie: pikio.pl; google.pl
Udostępnij na Facebooku