Słowenia stworzyła pomnik dla Melanii Trump. Trudno doszukać się w nim podobieństwa.


8 miesięcy temu
Słowenia stworzyła pomnik dla Melanii Trump. Trudno doszukać się w nim podobieństwa.
FB Udostępnij na Facebooku
Melanię Trump zna każdy .Amerykańska modelka, a od jakiegoś czasu też pierwsza dama jest znana na całym świecie. Mało kto wie jednak, że urodziła się w Słowenii. Rodzinny kraj postanowił oddać cześć prezydentowej, dlatego specjalnie dla niej stworzył niepowtarzalny pomnik, który miał być jej podobizną. Czy tak się stało? Zobaczcie sami..
Melania Trump opuściła swoją ojczyznę już w 1986 roku, czego przyczyną była prężnie rozwijająca się kariera modelingowa. Prawdziwą sławę 49- letniej modelce przyniosło małżeństwo z Donaldem Trumpem, dzięki któremu została pierwszą damą USA.. Dziś Słowenia dumna ze swojej przedstawicielki, postanowiła ją upamiętnić, tworząc monument.

 

 

Nowatorska sztuka 


Nowo powstałą statuę można podziwiać w Sevnicy na Słowenii. Postała ona z drewna, wpisując się tym w lokalny kanon sztuki. To stanowi wytłumaczenie, dlaczego pomnik tak bardzo odbiega od prawdziwego wizerunku Melanii, której uroda jest niekwestionowana. Oto zdjęcia ukazujące monument :
 Choć trudno znaleść tu jakiekolwiek podobieństwo, trzeba przyznać, że dzieło to ma oryginalny charakter i niewątpliwie jest świadectwem słoweńskiej kultury. Póki co Melania nie wydała publicznej opinii na ten temat. 
 
Źródło: Plotek.pl

 
Udostępnij na Facebooku