Film, który otwiera oczy ludziom. „Tylko nie mów nikomu” bije rekordy!

Piotr
6 miesięcy temu
Film, który otwiera oczy ludziom. „Tylko nie mów nikomu” bije rekordy!
FB Udostępnij na Facebooku
Tomasz Sekielski wydał swój film! „Tylko nie mów nikomu” zaskakuje i daje wiele do myślenia. Premiera odbyła się w sobotę, a film posiada już dużą ilość wyświetleń!
Film  opowiada o pedofilii, która odbywała się w polskich Kościołach. Jest to trudny temat, jednak Sekielski chciał pokazać całą prawdę. Film obejrzało już ponad 3 MILIONY wyświetleń! Zobaczcie, jaka jest reakcji duchownych!

 

 
 
Prymas Wojciech Polak oraz przewodniczący Konferencji Episkopatu Polski Stanisław Gądecki po obejrzeniu tego szokującego materiału wydali następujące oświadczenie:
 

Jestem głęboko poruszony tym, co zobaczyłem w filmie. (...) "Przepraszam za każdą ranę zadaną przez ludzi Kościoła

 
Sekielski nie zamierza kończyć swojej pracy. W swojej przyszłości planuję kolejny film, w którym przewodnim tematem mają być SKOK-i.

Chciałbym, aby ten film ukazał się pod koniec 2019 roku, choć nie wiem jeszcze czy się uda. Na pewno będzie do obejrzenia na początku 2020 roku 


 
Film powstał w dość nietypowy osób. Budżet, którego potrzebował producent został zebrany poprzez zbiórkę na portalu Patronite.pl! Udział wzięło w niej ponad 2 tysiące ludzi, a łącznie zebrano 450 tysięcy złotych!

To przełom w niezależnym polskim dziennikarstwie - ocenił Tomasz Sekielski

 
Zobaczcie sami najnowszy film Sekielskiego!

 

 
źródło: onet.pl
​film: youtube.com
Udostępnij na Facebooku