Sebastian Karpiel-Bułecka wciąż nie może się pogodzić ze stratą bliskiej osoby!

Małgorzata
9 miesięcy temu
Sebastian Karpiel-Bułecka wciąż nie może się pogodzić ze stratą bliskiej osoby!
FB Udostępnij na Facebooku
Sebastian Karpiel-Bułecka wciąż nie wierzy, że na tym świecie zabrakło jednej z najbliższych mu osób, która otoczyła go niezwykłą opieką, gdy jego mamy nie było w pobliżu.

Sebastian Karpiel-Bułecka w żałobie.

Jeszcze niedawno lider Zakopower zapowiadał, że wspólnie z żoną i dziećmi przenosi się pod Tatry, aby być bliżej swojej rodziny. Razem z Pauliną Krupińską chcieli, aby Antosia i Jędruś wychowywali się na świeżym górskim powietrzu i cieszyli się z obecności bliskich swojego taty. W szczególności była tutaj mowa o byłej macosze muzyka, Zofii Karpiel-Bułecka. To właśnie ona otoczyła Sebastiana opieką, gdy jego matka wyjechała do Stanów. Była dla niego, jak druga rodzicielka i traktowała go jak własne dziecko


Niestety, ciotka Bułeckula, jak była nazywana na Podhalu niedawno zmarła mając 86 lat. Dla Sebastiana, który kochał ją ponad życie, był to cios prosto w serce. W końcu to właśnie jej jako pierwszej przedstawił kobietę swojego życia, Paulinę i to z jej zdaniem bardzo się liczył

 

"Jak do nas przyjechała, od razu ją zaakceptowaliśmy" – opowiadała o Paulinie Krupińskiej pani Zofia. "-Pasuje do nas, ma góralską urodę" - dodawała.

Teraz przed muzykiem niezwykle ciężki czas, ponieważ musi pogodzić się z odejściem kobiety, którą traktował, jak drugą matkę. Na całe szczęście może liczyć na wsparcie ukochanej Pauliny, która zawsze jest przy nim. 

źródło: pomponik.pl  I  fotografie: pomponik.pl, fakt.pl

Zobacz także:

1. Anja Rubik ponownie kusi! Tym razem pokazała się w reklamie lodów!
2. Dagmara Kaźmierska pokazała swoje zdjęcia sprzed lat. Niesamowicie się zmieniła!
3. Ciężarna Lara Gessler paraduje nago po ulicach Warszawy. Kontrowersyjna sesja zdjęciowa.

Udostępnij na Facebooku