Schudła aż 76 kg w ciągu roku! Marzyła o tym, aby mieć dziecko!

Małgorzata
2 tygodni temu
Schudła aż 76 kg w ciągu roku! Marzyła o tym, aby mieć dziecko!
FB Udostępnij na Facebooku
Alida Dreyer od najmłodszych lat miała duże problemy z nadwagą. Kobieta marzyła o dziecku, ale przez swoją wagę miała duże problemy z zajściem w ciążę. Jej ukochany stwierdził, że to główny podwód do rozstania.

"Gen otyłości", który utrudnia życie.

Alida Dreyer pochodzi z Australii. Od najmłodszych lat cierpi na nadwagę. Podobny problem zauważyła u swoich rodziców i doszła do wniosku, że ma "gen otyłości", który bardzo utrudnia jej życie. Dodatkowo lekarze stwierdzili, że Australijka ma zespół policystycznych jajników, który ma wpływ na tycie nawet jeśli osoba na niego cierpiąca trzyma się ścisłej diety. Jednak Alida należała do osób, które za dietami nigdy nie przepadały. 


Kobieta w wywiadzie dla "The Sun" wyznała, że sama sobie też zapracowała na swoją nadwagę. Jej porcja obiadowa to zwykle dwie porcje sushi oraz makaron zapiekany z serem. Na kolację bardzo często zjadała frytki lub pizzę. Do tego nie stroniła od przekąsek takich, jak chipsy czy ciastka. W pewnym momencie Alida ważyła 144 kilogramy i cierpiała na depresję!

 

Bolesne kpiny rówieśników!

Alida w wywiadzie opowiedziała też o tym, jak bardzo bolały ją kpiny ze strony rówieśników, którzy wielokrotnie wyśmiewali jej wagę. To właśnie przez drwiny pewnego dnia postanowiła, że więcej nie pójdzie już do szkoły. Cierpiała na depresję i zaczęła mieć myśli samobójcze. Uspokajała się i czuła lepiej tylko, gdy jadła!

To wszystko doprowadziło do tego, że Alida będąc młodą dziewczyną miała ogromną zadyszkę robiąc zaledwie kilka kroków, a jej grube nogi ocierały się o siebie i powodowały ogromne rany na wewnętrznej części ud

 

Diagnoza lekarska.

Alida w wieku 23 lat zakochała się postanowiła, że ze swoim chłopakiem postarają się o dziecko. Obydwoje marzyli o szczęśliwej i dużej rodzinie. Jednak lekarz ginekolog, do którego poszła powiedział jej, że nadwaga może stwarzać problemy z zajściem w ciążę. Dodatkowo problem pogłębiał zespół policystycznych jajników, na który cierpiała. Jej partner stwierdził, że muszą się rozstać, bo nie jest on w stanie udźwignąć tego wszystkiego


To wtedy Aida zrozumiała, że musi coś zrobić ze swoją wagą jeśli chce być zdrowa i jeśli wciąż chce mieć dziecko. Od razu przeszła na dietę dzięki której zrzuciła kilka kilogramów, a później przeszła zabieg zmniejszenia żołądka. Kolejnym krokiem było usunięcie nadmiaru skóry. Ostatecznie w ciągu roku Alida zrzuciła 76 kilogramów!


Alida nie tylko straciła nadprogramowe kilogramy, ale i zrezygnowała z toksycznych znajomości. Postanowiła, ze rozpoczyna nowy i lepszy rozdział w swoim życiu. Teraz jest bardzo aktywna w social mediach, gdzie motywuje inne osoby do zmiany swojego życia i dbania o zdrowie! 

Musicie przyznać, ze Alida może być śmiało wzorem dla innych!


źródło: popularne.pl  I  fotografie: popularne.pl, mirror.co.uk, bestlifestylebuzz.com
Udostępnij na Facebooku