Przez Sandrę Kubicką zwolniono fotografa?! Co się stało??!

Małgorzata
8 miesięcy temu
Przez Sandrę Kubicką zwolniono fotografa?! Co się stało??!
FB Udostępnij na Facebooku
Modelka, Sandra Kubicka podczas jednej z sesji w stroju kąpielowym przeżyła istny horror! Fotograf, który robił jej zdjęcia zaproponował jej, aby poszli do jego pokoju hotelowego i uprawiali tam gorący sex! Modelka od razu zareagowała!
Sandra Kubicka to jedna z polskich modelek, która robi karierę w Stanach Zjednoczonych. Teraz jednak częściej bywa w Polsce, ponieważ brała tutaj udział w "Tańcu z Gwiazdami" i otworzyła butik z projektowanymi przez siebie ubraniami. 


Teraz opowiedziała o sytuacji, do której doszło podczas jednej z sesji fotograficznych. Fotograf, którego uważała za profesjonalistę złożył jej niemoralną propozycję. 


"Podczas pracy zdarzyło mi się zaproszenie do pokoju hotelowego fotografa. Bardzo szybko to ucięłam, bo od razu zgłosiłam sprawę i nigdy w życiu go już nie widziałam. On sobie myślał, że jest zaje***, apetyczny, przystojny i "chodź do mnie, bo zostawiłem otwarte drzwi". Ja się w takie rzeczy nie bawię i nie toleruje mężczyzn, którzy są tacy bezpośredni" - powiedziała Kubicka. 


Zaznaczyła w swojej rozmowie, że kiedyś było bardzo dużo modelek, które marzyły o karierze i decydowały się ją robić przez łóżko osób, które miały znaczenie w modelingu. Jednak ona nigdy nie należała do tego typu kobiet. 

"Mam bardzo mało koleżanek z branży. Jednak wiem, że te dziewczyny, które wtedy "imprezowały", kiedy ja byłam nudna, szybko zakończyły kariery. Cieszę się, że wyszło tak, jak wyszło." - zakończyła. 
 

źródło: pomponik.pl  I  fotografie: pomponik.pl, esotiq.pl
 
 
Udostępnij na Facebooku