Sandra Kubicka skłamała odnośnie rozstania z narzeczonym?! Kaio Alves Goncalves zdradza prawdę o modelce!

Małgorzata
9 miesięcy temu
Sandra Kubicka skłamała odnośnie rozstania z narzeczonym?! Kaio Alves Goncalves zdradza prawdę o modelce!
FB Udostępnij na Facebooku
Rozstanie Sandry Kubickiej z narzeczonym Kaio Alvesem Goncalvesem było ogromnym zaskoczeniem dla obserwatorów pary. Teraz mężczyzna postanowił powiedzieć prawdę o rozstaniu z modelką..

Sandra Kubicka kłamała na temat byłego narzeczonego?

Podczas jednej z branżowych imprez Sandra Kubicka w dość ostry sposób wypowiedziała się na temat byłego narzeczonego i jego nowej partnerki. Dziennikarzowi Pomponika wyznała, że nowa ukochana Kaio jest jej fanką i od początku chciała jej odbić faceta. Najwyraźniej Brazylijczyk natrafił na tą wypowiedź modelki, ponieważ na swoim InstaStories postanowił odnieść się do prezentowanych przez nią rewelacji. Napisał w oficjalnym oświadczeniu, że już dawno chciał odejść od Kubickiej, ale groziła, że odbierze sobie wtedy życie


"Poznałem Viktorię dwa tygodnie temu, nie wiedziałem ani nie słyszałem o niej wcześniej. Powiedziałem Sandrze, że ta 'Polka w Miami' to Aleksandra, a nie Viktoria" - napisał po polsku na swoim InstaStories mężczyzna. 

"Sandra zaczęła rozmawiać z Wiktorem (aktualnym chłopakiem), gdy była w moim domu na trzy tygodnie przed wyjazdem, a ja piszę to tylko dlatego, że Wy, Polacy, musicie znać prawdę i rodzaj osoby, którym ona jest. Zawsze będzie starała się wyglądać dobrze, niszcząc innych, ale wybrała niewłaściwego faceta, aby to zrobić" - dodał oburzony Kaio. 

Z oficjalnego oświadczenia Goncalvesa mogliśmy się jeszcze dowiedzieć, że modelka od zawsze buduje swój wizerunek na kłamstwie i zrobi, co może żeby w każdej sytuacji wypaść, jak najlepiej


Wierzycie byłemu Sandry Kubickiej? Czy to nowa ukochana napisała za niego tą wiadomość? 

źródło: pomponik.pl  I  fotografie: pomponik.pl, Instagram

Zobacz także:


 
 
Udostępnij na Facebooku