Sandra Kubicka nie będzie brała ślubu?! Dopadła ją klątwa "Tańca z Gwiazdami"?

Małgorzata
7 miesięcy temu
Sandra Kubicka nie będzie brała ślubu?! Dopadła ją klątwa
FB Udostępnij na Facebooku
Czyżby "Taniec z Gwiazdami" spowodował, że kolejna para się rozstała? Chodzi o Sandrę Kubicką, która zachwyciła jurorów show oraz widzów przed telewizorami. Prywatnie modelka związana jest z Kaio Alves Goncalvesem. Teraz do mediów docierają plotki, że pomiędzy zakochanymi źle się dzieje.
"Taniec z Gwiazdami" jest programem, który przyciąga wielu celebrytów. Niektórzy właśnie dzięki niemu mogą liczyć na rozwój swojej kariery i zaistnienie w wielkim show biznesie. Jednak coraz częściej mówi się o "klątwie" programu. O co chodzi? 


Niedługo przed emisją pierwszego odcinka Jarosław Krew rzucił z hukiem Beatę Tadlę, a Michał Wiśniewski wysłał pozew rozwodowy, gdy jego żona, Dominika Tajner tańczyła w show. Teraz okazuje się, że problemy w związku ma modelka, Sandra Kubicka!


Jak donosi "Fakt" pomiędzy Kubicką, a jej narzeczonym doszło do ostrej wymiany zdań. Teraz modelka nie ma kontaktu ze swoim brazylijskim ukochanym. 

"To stało się z niemal dnia na dzień. Jeszcze dwa tygodnie temu odbierali razem nagrodę dla pary roku na gali w Warszawie, a dziś już w ogóle ze sobą nie rozmawiają" – mówi osoba z bliskiego otoczenia gwiazdy. Za kulisami "Tańca z Gwiazdami" mówi się o rozstaniu zakochanych.


Nie tak dawno Sandra i Kaio zostali uznani za Parę Roku na Gali w Warszawie, a teraz takie smutne wieści...


źródło: pomponik.pl  I  fotografie: pomponik.pl 
 
Udostępnij na Facebooku