Samotna matka otrzymała sms-a, po przeczytaniu którego nogi jej się ugięły. Po chwili ktoś zapukał do jej drzwi.

Karolina
11 miesięcy temu
Samotna matka otrzymała sms-a, po przeczytaniu którego nogi jej się ugięły. Po chwili ktoś zapukał do jej drzwi.
FB Udostępnij na Facebooku
Wiele osób przez panującą epidemię znalazło się w trudnej sytuacji. Samotna matka czwórki dzieci właśnie jest jedną z takich osób. Ciężko jej było poradzić sobie w czasach epidemii. Kiedy kobieta odczytała wiadomość od właściciela mieszkania, doznała szoku. Po chwili ten sam mężczyzna przyszedł do mieszkania kobiety bez żadnej zapowiedzi. Samotna matka postanowiła podzielić się swoimi przeżyciami z internautami.

Ciężka sytuacja

Panująca epidemia koronawirusa na całym świecie spowodowała, że wiele ludzi znalazło się z trudnej sytuacji. Tak właśnie było w przypadku samotnej matki czwórki dzieci, która przez to, że gospodarka jest chwilowo zamrożona znalazł się w mało komfortowej sytuacji finansowej. Do tego dochodziły problemy z mieszkaniem, ponieważ nie miała ona swojego mieszkania, tylko wynajmowała je od prywatnego właściciela. 
Pewnego dnia stało się coś, co rzadko się spotyka.

Najpierw właściciel napisał smsa do kobiety, po czym pojawił się u niej bez żadnej zapowiedzi. 


Ta kobieta nie jest jedyną osobą, która znalazła się w ciężkiej sytuacji życiowej poprzez epidemię koronawirusa. Sytuacja we wszystkich krajach, w których panuje epidemia koronawirsa pogarsza się. Duża grupa ludzi traci pracę i jednocześnie jedyne źródła dochodu, nie mają jednocześnie na czynsz, czy też inne koszty życiowe. Niektórzy właściciele mieszkań i lokali godzą się na to, aby obniżyć koszty wynajmu, lecz nie wszyscy mogą sobie pozwolić na taki krok. Właściciel mieszkania, które wynajmowała samotna matka postanowił podjąć konkretne działania. 

Zaskakująca reakcja właściciela mieszkania

Kobieta nazywa się Christina Mariem i ma czworo dzieci. Wraz z nimi mieszka w Saginaw w stanie Michigan w USA. Mieszkanie, w którym mieszka rodzina nie jest jej własnością i musi płacić czynsz co miesiąc. Właściciel mieszkania ma na imię Alan. Kobieta straciła dochody przez sytuację, jaka opanowała świat i niestety coraz ciężej jej było poradzić sobie z kosztami życia. Nie miała pieniędzy na czynsz, ponieważ oprócz tego musiała jeszcze wyżywić czworo dzieci. Nie widziała jak zareaguje na tą sytuację Alan. 

Pewnego dnia Christina Mariem otrzymała smsa od właściciela wynajmowanego mieszkania. Kiedy ją odczytała doznała szoku i postanowiła, że musi podzielić się swoimi przeżyciami z innymi. Całą sytuację opisała w mediach społecznościowych. 
Jak się okazuje Alan nie tylko zdecydował się na obniżenie czynszu za wynajęcie, ale także zrezygnował z czynszu za obecny miesiąc. W danej sytuacji dla kobiety to bezcenny gest.
Chwilę po tym, jak Alan przekazał swoją decyzję Christinie spytał także o jej sytuację finansową i o to, czy nie brakuje jej rodzinie podstawowych produktów spożywczych. Ta przyznała, że jest jej ciężko i czekają ją niemałe zakupy, by uzupełnić braki. 


 

Kolejna "niespodzianka" od właściciela mieszkania

Chwilę po tym, jak kobieta otrzymała wiadomości od Alana, ten zadzwonił do niej i poprosił o wyjście na dwór. Jak się okazało przed drzwiami znajdowały się torby pełne zakupów, które zrobił Alan dla jej rodziny. Kobieta nie mogła uwierzyć w to, co widzi. Z całej radości udostępniła zdjęcie na Facebooku nie ukrywając tego, że jest wzruszona. Nic dziwnego, przecież nie często spotyka się tak życzliwych ludzi. 

Źródła: pikio.pl | Facebook.com | Fotografia:  Artgrid Josh Youngbar

Zobacz także: 

1. Seniorzy "rzucili się" po darmowe maseczki. Skandaliczne nagranie z miasta w Polsce [WIDEO]
2. Do kiedy zakrywanie ust i nosa będzie obowiązkowe? Szumowski udzielił odpowiedzi, która nie jest zbyt pocieszająca.
3. Odmrażanie gospodarki- przedstawiamy modele, na podstawie których rząd chce poluzować ograniczenia.
4. Zmiana konstytucji, czyli nowy projekt PiS i Porozmienia. Chcą przedłużyć obecną kadencję Andrzeja Dudy.
Udostępnij na Facebooku