Rzucili się pod pociąg, bo zabroniono im się kochać! Tragedia w Czyżewie!

Małgorzata
9 miesięcy temu
Rzucili się pod pociąg, bo zabroniono im się kochać! Tragedia w Czyżewie!
FB Udostępnij na Facebooku
Miłość powinna dawać szczęście i sprawiać, że człowiek chce góry przenosić. Jednak miłość Reginy i Kamila była inna. Zakazana. Każde z nich miało swoje drugie życie - rodzinę, która czekała w domu. Jednak byli tak w sobie zakochani, że postanowili razem umrzeć i rzucili się pod pociąg.
Regina w 2016 roku wzięła ślub, a rok później została mamą. Kamil od kilku lat był mężem i miał dwójkę dzieci. Nikt nie przewidział, ze tych dwoje zakocha się w sobie i postanowi w taki sposób zakończyć swoją historię. Znali się od wielu lat, ale uczucie przyszło niespodziewanie. Dobrze wiedzieli, że ich uczucie jest zakazane, bo mają rodziny i są im coś winni. Jednak uczucie tak ich obezwładniło, że postanowili razem umrzeć. 


Para spotykała się w domu kobiety, bo jej mąż pracował poza granicami kraju. Jednak nagle okazało się, że mąż Reginy chce wrócić na stałe do domu, do rodziny. Para nie chciała nikogo ranić, ale jednocześnie nie wyobrażała sobie życia bez siebie. To właśnie wtedy podjęli tę tragiczną decyzję. 


Parę po raz ostatni widziano 9 września, gdy trzymając się za rękę spacerowali wzdłuż torów. Ostatni widzieli ich miejscowi rolnicy, ale nie przypuszczali, ze za kilka minut stanie się tragedia. Regina i Kamil rzucili się pod pociąg, aby już zawsze być razem.


Maszynista widział parę trzymającą się za ręce. Stali na poboczu. Gdy pociąg był blisko po prostu weszli na tory. Maszynista nie miał możliwości, aby zatrzymać pociąg. Przejechał ich. 

Teraz wszyscy zastanawiają się, czy tej tragedii można było zapobiec. Jedno jest pewne - z każdej sytuacji może istnieć wyjście, a śmierć w tym nie pomoże.źródło: popularne.pl  I  fotografie: popularne.pl , fakt.pl
Udostępnij na Facebooku