Rozwścieczony labrador zaatakował 9-latkę i zmasakrował jej buzię!

Małgorzata
5 miesięcy temu
Rozwścieczony labrador zaatakował 9-latkę i zmasakrował jej buzię!
FB Udostępnij na Facebooku
Życie 9-letniej Lily-Fay Parfitt w jednej chwili zmieniło się w koszmar. Gdy dziewczynka bawiła się na podwórku to została zaatakowana przez rozwścieczonego labradora. Dziecko doznało potwornych obrażeń twarzy, a lekarze byli zmuszeni założyć jej aż 230 szwów!
29 września miał być wyjątkowym dniem w życiu małej Lily. Dziewczynka tego dnia miała obchodzić swoje dziewiąte urodziny. Nie mogła jednak świętować z rodziną i koleżankami ponieważ kilka dni wcześniej jej życie wywróciło się do góry nogami. Po szkole razem z kuzynami i rodzeństwem bawiła się na farmie ciotki w West Sussex i to właśnie tam została zaatakowana, a jej życie zawisło na włosku! 


Z sąsiedniego podwórka uciekł rozwścieczony labrador, który bez żadnego powodu rzucił się na bawiącą się 9-latkę. Zwierzę odgryzło 1/4 górnej wargi i pół policzka dziewczynki. W wyniku tego ataku Lily straciła również zęby, ma strzaskaną szczękę oraz opuchnięty język. 


"Lily zauważyła psa, zatrzymała się i odwróciła zaciekawiona w jego stronę. Nie zrobiła w jego stronę nawet jednego kroku. Nie prowokowała go. Pies wyrwał się i rzucił prosto na nią. Usłyszałam przeszywający krzyk, kiedy pies rozerwał jej górną wargę i wyrwał policzek, pozostawiając katastrofalne rany" – opowiedziała w rozmowie z "The Sun" mama Lily. 


Dziewczynkę od razu przewieziono do szpitala, gdzie lekarze rozpoczęli walkę o jej zdrowie i życie. Założyli 9-latce 192 szwy na zewnętrznej stronie policzka i aż 38 szwów na wardze i kolejne wewnątrz jamy ustnej. 

"Życie Lily się zmieniło, nie może się uśmiechać, bo straciła usta. W tej chwili widzę jej wargę, która jest tak postrzępiona, jak kawałek układanki" – powiedziała Kelly Parfitt.


Rodzice dziewczynki tuż przed jej powrotem do domu zdjęli wszystkie lustra. Nie chcieli, aby córka widziała, co z jej twarzą zrobiło wściekłe zwierze. Rodzice boją się, że dziewczynka po zdjęciu opatrunków w końcu będzie musiała zobaczyć swoje odbicie i wtedy przeżyje szok. Mają jednak nadzieję, że operacje plastyczne pozwolą przywrócić dziewczynce chociaż częściowo dawny wygląd. 


Okazuje się, że los po raz kolejny już zakpił z zaledwie 9-letniej dziewczynki. Lily ma już za sobą bowiem aż 104 operacje! Urodziła się z rzadką, wrodzoną wadą układu moczowego, tzw. nerką podkowiastą. Wada ta wiąże się z tym, że 40% jelita i nerki 9-latki jest w kształcie podkowy. 

Rany, które zadał Lily pies wciąż się goją. Lekarze na chwilę obecną nie potrafią powiedzieć, czy obrażenia będą miały wpływ na zmysły dziewczynki, takie jak smak czy słuch. źródło: popularne.pl  I  fotografie: popularne.pl 
Udostępnij na Facebooku