"Rondo cipek W Centrum Warszawy”. O czym Pisze Krystyna Pawłowicz??

Karolina
ponad rok temu
FB Udostępnij na Facebooku
Podczas wczorajszej konwencji PiSu zaprezentowano Deklarację Europejską. W dokumencie jest zawarte 12 punktów. W jednym z portali społecznościowych Krystyna Pawłowicz napisała: "A co na Europejską Deklarację opozycja?"
W sobotę w miejscowości Jasionka pod Rzeszowem o godzinie 12.00 zaczeła się konwencja regionalna PiSu. Pierwszy wypowiadał się Jarosław Kaczyński, który mówił o wartości jaką jest rodzina. 
Podczas trwania konwencji głos zabrał także premier, który wspominał o tzw. "Nowej Piątce", jaką zapowiedział PiS. 

W czasie konwencji została przedstawiona Deklaracja Europejska Prawa i Sprawiedliwości, wyczytał ją europoseł Tomasz Poręba. Została ona podpisana przez Beatę Szydło, Joachima Brudzińskiego, Jacka Saryusza-Wolskiego, Annę Fotygę, Zdzisława Krasnodębskiego, Karola Karskiego, Jadwigę Wiśniewską, Witolda Waszczykowskiego, Elżbietę Kruk, Adama Bielana, Kosma Złotowskiego, Annę Zalewską i Tomasza Porębę, którzy są liderami list PiS do Parlamentu Europejskiego. 

Jak zareaguje opozycja? 

Krystyna Pawłowicz na Twitterze pyta o reakcję Opozycji na dokument, jaki zaprezentował PiS podczas konwencji. 
Oto wpis posłanki Pawłowicz: „A opozycja, co na Europejską Deklarację programową PiS ? Dalej gł. nurt z Niemcami, masturbacja dla 2-latków, huczny ślub na Zamku Królewskim dla pana Biedronia i kolegi, rondo »cip**« w centrum Warszawy, krem Nivea klasy D, reformy w Polsce a la Timmermans, polscy rolnicy-niewolnicy i ubogacenie…?”Źródło: wiesz.net.pl

 

Udostępnij na Facebooku