Roksana Węgiel zawiesza karierę przez... dziecko! O co chodzi?

Małgorzata
7 miesięcy temu
Roksana Węgiel zawiesza karierę przez... dziecko! O co chodzi?
FB Udostępnij na Facebooku
Roksana Węgiel postanowiła zawiesić na razie swoją karierę z powodu... dziecka! Okazuje się, że dla młodziutkiej piosenkarki rodzina jest najważniejsza i jest w stanie zrobić dla nich wszystko.
Fani Roksany Węgiel są zaskoczeni, bo kariera młodej piosenkarki dopiero zaczyna się rozwijać, a ona podjęła teraz decyzję o jej zawieszeniu. Wszystko dlatego, że mama nastolatki jest w ciąży i już w lutym na świecie pojawi się trzecia pociecha państwa Węgiel. Gwiazdka postanowiła zrobić sobie przerwę od show biznesu i pomóc w opiece nad maleńkim Tymoteuszem. 

"Gdy Tymek pojawi się na świecie, to wezmę przynajmniej miesiąc wolnego! Chcę siedzieć czas z nowym braciszkiem, pochodzić na spacery, pozachwycać się nim." - powiedziała zwyciężczyni "Eurowizji Kids". 


Okazuje się, że rodzina jest dla młodziutkiej wokalistki priorytetem, ponieważ ani miłość ani romans z zagranicznym piosenkarzem nie odsunął Roksi od muzyki. 


Roksana wielokrotnie podkreślała, ze jest bardzo blisko z rodzicami i z młodszym bratem. Chętnie opowiadała też mediom o trzeciej ciąży swojej mamy i od początku podkreślała, że jest bardzo szczęśliwa, że będzie miała jeszcze jednego młodszego braciszka. 

Cóż, Tymoteusz z całą pewnością będzie miał świetną opiekę, a do tego będzie mial kołysanki śpiewane przepięknym głosem starszej siostry..


źródło: planeta.pl  I  fotografie: granice.pl, pikio.pl
 
Udostępnij na Facebooku