Rodzina zgłosiła na policji zaginięcie 16-latki! Jej ciało odnaleziono zaledwie 20 minut później.

Małgorzata
6 dni temu
Rodzina zgłosiła na policji zaginięcie 16-latki! Jej ciało odnaleziono zaledwie 20 minut później.
FB Udostępnij na Facebooku
Rodzice pewnej 16-latki udali się na policję, aby zgłosić zaginięcie córki. Nie przypuszczali, że funkcjonariusze tak szybko odnajdą dziewczynę i że finał będzie tak tragiczny.

Zaginięcie 16-latki. 

Rodzice 16-letniej dziewczyny udali się na policję w dzielnicy Salford w hrabstwie Great Manchester, aby zgłosić zaginięcie córki, która na co dzień mieszkała z nimi w domu w Prestwich. Mieli nadzieję, że funkcjonariusze szybko odnajdą dziewczynę i że cała i zdrowa ponownie stanie w progu rodzinnego domu. Nie przypuszczali jednak, ze śledczy już po 20 minutach dostaną telefon z informacją o odnalezieniu zwłok 16-latki

 

Nastolatka została powieszona w opuszczonym budynku. 

Ciało 16-letniej dziewczyny zostało odnalezione w jednym z opuszczonych budynków w Kersal. Była to miejscowość oddalona od jej domu o zaledwie 14 kilometrów. Pod adresem, który zgłoszono telefonicznie pojawiła się masa policji i straży pożarnej. Obecne były też karetki pogotowia. Po wejściu do budynku śledczy natknęli się na powieszone zwłoki nastolatki. Na początku byli przekonani, że 16-latka popełniła samobójstwo, ale po bliższym przyjrzeniu się doszli do wniosku, że dziewczyna została zamordowana. Bardzo szybko zatrzymano 41-letniego mężczyznę, którego oskarżono o popełnienie tej przerażającej zbrodni. 

Policjanci wciąż jednak szukają świadków zdarzenia lub osób, które rozmawiały z nastolatką niedługo przed jej zniknięciem. Wystosowali nawet specjalny apel, w którym proszą obywateli Wielkiej Brytanii o pomoc. 

"Próbujemy złożyć tę układankę i pomóc rodzinie dziewczynki uzyskać odpowiedzi, na które zasługują." - powiedział przedstawiciel brytyjskiej policji podczas konferencji prasowej. 

źródło: popularne.pl  I  fotografie: popularne.pl

Zobacz także:

Udostępnij na Facebooku