Wiadomo już w którym miesiącu ciąży jest Anna Lewandowska! Robert się wygadał!

Małgorzata
7 miesięcy temu
Wiadomo już w którym miesiącu ciąży jest Anna Lewandowska! Robert się wygadał!
FB Udostępnij na Facebooku
Wczoraj Robert Lewandowski podczas meczu poinformował wszystkich na trybunach, że wspólnie z żoną spodziewa się drugiego dziecka. Zrobił już dobrze znaną mu cieszynkę - włożył piłkę pod koszulkę i wsadził kciuk do buzi. Tłum oszalał! Teraz Lewandowski wygadał się, w którym miesiącu ciąży jest Anna Lewandowska.
Ania Lewandowska jest w drugiej ciąży! Taką wiadomością z kibicami podczas meczu Bayernu Monachium z Olympiakosem Pierus podzielił się Robert Lewandowski wykonując dobrze znaną już sobie cieszynkę! Piłkarz włożył piłkę pod koszulkę, a później wsadził kciuk do ust. Tłum na trybunach oszalał!


Robert Lewandowski o tym, w którym miesiącu ciąży jest Ania!
Niedługo po meczu Robert Lewandowski bardo chętnie dzielił się z dziennikarzami tym, że wkrótce po raz drugi zostanie tatą. Wyznał też, w którym miesiącu ciąży jest jego żona. 

"Jesteśmy teraz w czwartym miesiącu i cieszymy się, że nasza rodzina się powiększa. Posiadanie dziecka to najlepsza rzecz na świecie. Jesteśmy bardzo szczęśliwi. Mam nadzieję, że wszystko będzie dobrze i nasza rodzina się powiększy."


Tego samego wieczoru piłkarz pochwalił się też zdjęciem z małżonką. Przytula na nim mocno Anię i oboje są szeroko uśmiechnięci. Robert trzyma ręce na brzuchu ukochanej. 

"Pierwsze zdjęcie naszej trójki. Klara już śpi" – napisał pod fotografią. 


Pod postem pojawiło się wiele komentarzy z gratulacjami dla małżeństwa. Para ma już córeczkę, Klarę. Lewandowscy nigdy nie ukrywali, ze chcą, aby ich córeczka miała rodzeństwo i ze oni sami marzą o dużej, szczęśliwej rodzinie. 

Raz jeszcze gratulujemy!źródło: jastrzabpost.pl  I  fotografie: jastrzabpost.pl 
Udostępnij na Facebooku