Rozenek nie oszczędza na dodatkach. Torebka za 4 tyś złotych!!

Karolina
3 miesięcy temu
Rozenek nie oszczędza na dodatkach. Torebka za 4 tyś złotych!!
FB Udostępnij na Facebooku
Małgorzata Rozenek chyba "poczuła wiosnę" jak piszą media. Jej strój jest typowo wiosenny. Gwiazda korzystając z pięknej pogody wybrała się do swojej ulubionej Warszawskiej knajpy. Jak widać zdjęciach brzuszek ciążowy sprawił jej trochę trudności. Z ledwością "wygramoliła się" ze swojego luksusowego auta.

Niewygodne parkowanie

W środę po południu Małgorzata Rozenek postanowiła spędzić czas wolny na mieście i przyjechała do jednej ze swoich ulubionych warszawskich knajp. Niestety tak ustała swoim samochodem na parkingu, że miała problem z wyjściem. Nie to było jej jedynym problemem. 
 
Ciężko wysiąść  

Gwiazda show-biznesu założyła tak ciasne spodnie, że miała problem z wyjściem z auta. Trzeba tu podkreślić to, że kobieta wyglądała bardzo gustownie. Spodnie były może niezbyt wygodne ale prezentowała się w nich niesamowicie. Śliczna brązowa skóra dodała uroku jej wyglądowi. 
Paparazzi, które zebrało się w koło już miało pomóc kobiecie, ale jakoś sobie sama poradziła. 

Stylizacja typowa na wiosnę

Kobieta korzystając z pogody typowo wiosennej, jaka była w środę w Warszawie, zdecydowała się na odpowiednią do pogody stylizację. Wybrała śliczne, wspominane wyżej już brązowe, skórzane spodnie, a do tego trochę jaśniejszy sweterek. Było tak pogodnie, że gwiazda postanowiła zostawić kurtkę w domu, lecz nie zapomniała o okularach przeciwsłonecznych. 


Z uśmiechem na twarzy

Kobieta jest już przyzwyczajona do tego, że otaczają ją paparazzi. Nie było dla niej zaskoczeniem, że od początku otoczona była przez reporterów. Wygląda na to, że dopisywał jej humor, ponieważ z uśmiechem reagowała na aparaty. 

Moda Burberry


Jak widać na zdjęciach, Rozenek jest osobą, która lubi drogie marki nawet w codziennych sytuacjach. W środowe wyjście miała ze sobą dość drogi dodatek z domu mody Burberry. 
Ten model należy do jednych z droższych i kosztuje blisko 4 tysiące złotych. Każdy się zgodzi z tym, że jeśli chodzi o dodatek to jest on naprawdę drogi, lecz w szafie Małgosi znajdują się o wiele droższe modele

Knajpa, którą lubi Rozenek

Ulubione miejsce, do którego chodzi na obiad Małgorzata Rozenek znajduje się przy ulicy Mokotowskiej w Warszawie. Można tam na nią trafić nawet kilka razy tygodniowo. 

Źródło: plotek.pl

Zobacz także: 

1. Zasiłek opiekuńczy na czas zamknięcia szkół. Jak go uzyskać?
2. Dziecko zostało oddane do adopcji mimo, że matka się na to nie zgadzała!
3. 6-miesięczne dziecko chore na koronawirusa!
4. Ulice zostały zalane morzem krwi! Przerażający widok!
5. Chwila nieuwagi rodzica doprowadziła do tragedii! Dziecko zmarło po poparzeniu.
Udostępnij na Facebooku