Wiek nie jest dla nich problemem. Co łączy Kożuchowską i Musiała?

Piotr
3 miesięcy temu
Wiek nie jest dla nich problemem. Co łączy Kożuchowską i Musiała?
FB Udostępnij na Facebooku
Nie raz mogliśmy zobaczyć, ze Małgorzata Kożuchowska oraz Maciej Musiał stanowią pozytywne połączenie. Świetnie się dogadują, a ich relacja jest poważna. Duża różnica wieku pomiędzy nimi nie gra roli. Małgorzata uchyliła rąbka tajemnicy.

W ostatnim czasie aktorka powiedziała, co łączy ją z bożyszczem nastolatek- Maciejem Musiałem. Skomentowała także, że wiele lat różnicy nie stanowi żadnego problemu. Są ze sobą bardzo blisko, a możliwość spędzania wspólnego czasu na jednym planie tylko umacnia ich więź.

 

Kożuchowska w jednym z wywiadów powiedziała coś więcej na ten temat. Aktorzy poznaje się razem już 9 lat wstecz. To „rodzinka.pl” sprawiła, że ich drogi się połączyły. Maciej był wtedy jeszcze nastolatkiem, a jego rola jako syna była odgrywana idealnie! Razem z serialową mamą spędzili wiele godzin na planie, co sprawiła, że zżyli się ze sobą. Ich relacja jest bardzo dobra. Kożuchowska powiedziała, że od pierwszego momentu uwielbiali ze sobą rozmawiać. Stwierdziła też, że bunt podczas młodzieńczego wieku był dla niej bardzo stresujący. Bardzo się o niego martwiła.
 

Obserwowałam go, byłam świadkiem jego pierwszych miłości, fascynacji, sukcesów, ale i porażek. Zastanawiałam się wtedy, co z niego wyrośnie, kim będzie, co wybierze -powiedziała

 

Aktorka była bardzo zadowolona z młodego Musiała. W odpowiednim momencie zobaczył, jak wiele warte jest życie i skończył z niebezpiecznym trybem życia. Od tamtej chwili, wspólnie znajdowali coraz więcej wspólnych i ciekawych tematów. Niejednokrotnie spędzali przy tym wiele godzin. Pomimo, że jest duża różnica wieku, ich przyjaźń rozwija się w ekspresowym tempie.
 

Niedawno mogliśmy zobaczyć ich razem podczas prowadzenia koncertu z okazji pielgrzymki Jana Pawła II do Polski. Spędzili wiele czasu, aby wszystko wyszło zgodnie z harmonogramem. W między czasie mogliśmy zobaczyć kulisy, które chętnie udostępniały gwiazdy. Co więcej, nie byłoby przerwy, żeby ze sobą nie rozmawiali.

 

źródło: pikio.pl
Udostępnij na Facebooku