Rafał Maserak zostanie tatą! Pochwalił się na Instagramie!

Małgorzata
8 miesięcy temu
Rafał Maserak zostanie tatą! Pochwalił się na Instagramie!
FB Udostępnij na Facebooku
Rafał Maserak jest jednym z najpopularniejszych tancerzy w naszym kraju. Sławę przyniósł mu udział w "Tańcu z Gwiazdami" i romans z Małgorzatą Foremniak. Mówiło się, że ma na koncie wiele miłosnych podbojów, jednak nagle tancerz się uspokoił i wyciszył. Poznał kobietę, z którą postanowił spełnić życie.
Od samego początku swojego udziału w "Tańcu z Gwiazdami" Rafał Maserak był uznawany za największego bawidamka w programie. Cała Polska pamięta jego płomienny romans z Małgorzatą Foremniak. Po tym związku Maserak nagle jakby się uspokoił. Zaczął strzec swojego życia prywatnego i mało mówił o tym, co się u niego dzieje. 


Niedawno pojawiły się plotki o tym, że tancerz i jego narzeczona wkrótce zostaną rodzicami, jednak sami zainteresowani milczeli na ten temat. 


Jednak teraz Rafał Maserak postanowił pochwalić się przed swoimi obserwatorami cudowną wiadomością! Na Instagramie umieścił zdjęcie, które potwierdza to, o czym plotkuje się od jakiegoś czasu. 

"Będę tatą. Już za kilka miesięcy nasza rodzina się powiększy! Szczerze nie mogę się doczekać" - napisał pod zdjęciem, do którego pozuje trzymając w rękach buciki. 
 

Tancerz nie wyjawił jednak, czy będzie miał synka, czy córeczkę. Nie pokazał też dotychczas zdjęcia swojej partnerki. Fani mają jednak nadzieję, że niedługo wyjawi kolejne tajemnice ze swojego życia prywatnego, a teraz pospieszyli z gratulacjami. 


źródło: pomponik.pl  I  fotografie: pomponik.pl, lelum.pl

 
 
Udostępnij na Facebooku