Rafał Maślak zaskoczył swoją wypowiedzią! "Zaciągnąłem spory kredyt."

Małgorzata
10 miesięcy temu
Rafał Maślak zaskoczył swoją wypowiedzią!
FB Udostępnij na Facebooku
Rafał Maślak jest jednym z najprzystojniejszych mężczyzn w Polsce i nie bez powodu kilka lat temu zdobył tytuł Mistera Polski. Mężczyzna jest spełniony zarówno zawodowo, jak i prywatnie.

Rafał Maślak twierdzi, że zaciągnął duży kredyt od życia!

Rafał Maślak w 2014 roku zdobył tytuł Mistera Polski. Od tego dnia jego kariera rozwija się w zastraszającym tempie. Mężczyzna brał udział m.in. w "Tańcu z gwiazdami", "Agencie", "Dance, dance, dance" a ostatnio pojawił się również w serialu "Barwy szczęścia". 31-latkowi układa się także w życiu prywatnym. W 2018 roku wziął ślub z Kamilą Nicpoń, z którą szczęśliwy związek tworzył już od kilku lat. W 2019 roku zakochani zostali po raz pierwszy rodzicami małego Maksymiliana

 

Rafał Maślak jest prawdziwym szczęściarzem!

Wszystko to, co dotąd wydarzyło się w życiu Maślaka sprawiło, że ma się on za prawdziwego szczęściarza

"Urodził mi się syn, kupiliśmy mieszkanie. Myślę, że zaciągnąłem spory kredyt, jeśli chodzi o szczęście, więc mam nadzieję, że go spłacę." - powiedział ostatnio w rozmowie z "Rewią". 

Dodatkowo Rafał odkrył w sobie nową pasję, którą jest aktorstwo. Jak sam przyznaje jest to spełnieniem jego marzeń i bardzo się cieszy, że ma szansę się w tym realizować. 

 

"Poszedłem dość mocno w stronę aktorską. Tu się rozwijam i to mi sprawia niesamowitą frajdę. Uwielbiam jeździć na plan ‘Barw szczęścia’, wcielać się w Alana" - powiedział. "-Ale, wracając do najważniejszego, celem numer jeden jest mieć prawdziwy dom" - podkreślił.

źródło: pomponik.pl  I  fotografie: pomponik.pl, Instagram, warszawa.naszemiasto.pl

Zobacz także:

1. Krzysztof Rutkowski wyznał na kogo zagłosuje w wyborach i dlaczego. Ciekawe argumenty..
2. Niesamowita metamorfoza Tomasza Sekielskiego. Ciężko uwierzyć, że aż tyle schudł!
3. Paulina Krupińska w końcu jedzie z mężem w podróż poślubną! Czekali na ten moment aż dwa lata!

Udostępnij na Facebooku