Radwańska w bardzo odważnej kreacji. Bardzo intymne zdjęcie.


ponad rok temu
Radwańska w bardzo odważnej kreacji. Bardzo intymne zdjęcie.
FB Udostępnij na Facebooku
W ostatnim czasie Agnieszka Radwańska pochwaliła się swoją ostatnią sesją zdjęciową. Wiele jej fanów na pewno będzie zachwyconych. Pojawiło się mnóstwo pozytywnych komentarzy, a sami internauci są pod wielkim wrażeniem. Tak wiele nie pokazała nawet w programie „ Taniec z gwiazdami”.
Agnieszka Radwańska należy do bardzo odważnych kobiet. Nie wstydzi się pokazywać swojego ciała i chętnie bierze udział w różnych sesjach zdjęciowych. Zdecydowanie ma co pokazać, ponieważ ma super figurę i zgrabne ciało. Dla wielu osób jest ona wręcz ideałem. Ostatnie zdjęcie naprawdę rozgrzało fanów do czerwoności. Agnieszka dawno nie zaserwowała aż tak intymnej sesji..
 
Od niedawna, znana polska tenisistka postanowiła przejść na emeryturę. Teraz ma wiele wolnego czasu, który wykorzystuje w całości. W ostatnim czasie wzięła udział w sesji, której rezultaty poruszyły cały Internet. W jej wypowiedziach często możemy zauważyć, że jest ona osobą wierzącą, a pomimo to publikuje tak odważne zdjęcia. Najbardziej szokujące fotografie powstały podczas sesji do magazynu „ The Body Issue”. Mogliśmy zobaczyć np. Agnieszkę, która pływa na materacu wśród piłeczek do tenisa. Na zdjęciu była całkowicie naga.


 

 
Po raz kolejny Agnieszka zaskoczyła swoich fanów bardzo odważną sesją zdjęciową. Takie zdjęcia muszą bardzo się jej podobać, ponieważ sama publikuje rezultaty tych nietypowych sesji. Są to bardzo intymne sceny, które ciężko znaleźć nawet w programie tanecznym „Taniec z gwiazdami”. Teraz pokazała, że jest bardzo odważną i zmysłową kobietą..
 
W czarnym bikini prezentowała się naprawdę dobrze. Jak skomentowali to jej fani?
 

 Wow, świetna sesja. Bardzo kobieca. Piękna.

 Cudownie. Seksownie. Wspaniale

Więcej takich sesji. Masz piękne ciało

 Widać, że Twoje ciało to lata ciężkiej pracy. Ani grama tłuszczu 

 
Zobaczcie, jak się prezentowała.
 


 
źródło: pikio.pl
Udostępnij na Facebooku