Rączka dziewczynki zaczęła sinieć i puchnąć! Trafiła do szpitala

Małgorzata
7 miesięcy temu
Rączka dziewczynki zaczęła sinieć i puchnąć! Trafiła do szpitala
FB Udostępnij na Facebooku
Każdy człowiek powinien mieć chociaż podstawową wiedzę na temat tego, jakie zwierzęta mogą być dla nas i naszych dzieci zagrożeniem. W końcu dziecko bawiąc się na polu może nie mieć świadomości tego, że kontakt z niektórymi stworzeniami może doprowadzić nawet do jego śmierci.
Kiley Cook jest dwuletnią, pełną życia dziewczynką, która uwielbia spędzać czas na placu zabaw. Gdy pewnego dnia wróciła z przedszkola do domu, a po zjedzeniu obiadu poszła bawić się na polu nikt nie przypuszczał, że właśnie zaczynają się najgorsze chwile w jej życiu. Już po chwili Michel i Nataly, rodzice 2-latki przekonali się o tym, że nie przed wszystkim mogą ją uchronić!


Dziewczynka przed domem została ukąszona przez mokasyna miedziogłowca, który jest bardzo jadowitym wężem. Dłoń i przedramię 2-latki momentalnie zaczęło puchnąć i robić się sine. Dziewczynka bardzo cierpiała. Od razu przysłano po nią helikopter, który przetransportował walczące o życie dziecko do szpitala dziecięcego w Fort Worth. To tam dzięki natychmiastowej reakcji personelu medycznego udało się uratować dziewczynkę. 


Rodzice Kiley postanowili opowiedzieć swoją historię i namówić innych dorosłych do poszerzania swojej wiedzy o zwierzętach, które mogą zamieszkiwać w ich sąsiedztwie i do uczenia dzieci o tym, które są dla nich niezwykle groźne. źródło: webniusy.com  I  fotografie: webniusy.com
Udostępnij na Facebooku