Nauczycielki podczas strajku zamówiły sobie pizzę. Takiego rachunku się nie spodziewały!!

Karolina
ponad rok temu
Nauczycielki podczas strajku zamówiły sobie pizzę. Takiego rachunku się nie spodziewały!!
FB Udostępnij na Facebooku
W Polsce wciąż trwają strajki nauczycieli i jak na razie nie zapowiada się, by miały się zakończyć. Cała Polska żyje obecną sytuacją. Wiele osób jest poruszonych, a niektórzy nawet źli na nauczycieli. Zdania są podzielne. Przykładem jednego z zachowań są pracownicy pewnej pizzerii. Rachunek, jaki wystawili strajkującym naprawdę może zszokować.
STRAJK wśród pedagogów jest to problem w większości polskich szkół. Negocjacje, jakie miały miejsce w ostatnim czasie nie przyniosły żadnych pozytywnych skutków. Jak na razie nie zapowiada się zakończenie strajku.. 

Strajk nauczycieli ciągle jest problemem w wielu polskich szkołach. Ostatnie negocjacje po raz kolejny nie doprowadziły do porozumienia więc trudna sytuacja najprawdopodobniej ciągle będzie trwać przez najbliższe dni. 


Każdy ma inne zdanie na temat zachowania nauczycieli. Niektórzy opowiadają się za nimi i uważają, że robią dobrze, inni zaś są przeciwni i krytykują ich postępowanie. Wiele celebrytów na swoich profilach w mediach społecznościowych pokazuje, że popierają nauczycieli. 

Niestety nie każdy jest pozytywnie nastawiony do akcji pedagogów. Nawet zamówienie pizzy może być okazją do pokazania  tego, co uważa się na temat strajków.


 

Nauczyciele zamówili pizzę i doznali niemałego szoku!!

Nauczyciele strajkujący w szkole na warszawskim Gocławiu zamówili sobie pizzę. Nie myślały o tym, że otrzymają z zamówieniem od dostawcy coś, co je zadziwi. 

Ta sytuacja wywołała u nich bardzo nerwową atmosferę. Postanowiły podzielić się ze światem swoimi przeżyciami i doświadczeniami. Umieściły w sieci post, w którym pokazały co się stało. 
Jak sie okazało na rachunku po podsumowaniu, do zapłaty miały dokładnie 0 złotych. Pracownicy tej pizzerii pokazali, że wspierają nauczycieli w trudnym dla nich okresie.
w miejscu, w którym powinna znajdować się kwota za pizzę, wstawili jedno zdanie..

Napisali informację do nauczycieli. Przekazali, że ich wspierają i ta pizza jest w prezencie. 

Na pewno nie spodziewali się takiego prezentu, lecz nie to, że nie musiały wydawać pieniędzy sprawiło im radość.

Nauczycielki pokazały, co liczy się dla nich najbardziej. 


 
Jest mnóstwo ludzi, którzy mocno sprzeciwiają się strajkom nauczycieli, używają przy tym bardzo wielu wulgaryzmów. Mówią o tym, że dostają pensje jakie im się należą. Wypłata idzie w parze z ich wolnym czasem, płatnymi wakacjami, feriami. Strajkujący tłumaczą o tym, jak naprawdę wygląda ich zawód, lecz nie każdy jest w stanie ich zrozumieć.

Nauczyciele, którzy otrzymali prezent bardzo cenią taki gest. Jak widać poparcie można okazać w sposób najmniej spodziewany. 

Źródło: pikio.pl 

Udostępnij na Facebooku