Qczaj opowiedział o swojej orientacji seksualnej i o molestowaniu! Wstrząsający wpis!

Małgorzata
11 miesięcy temu
Qczaj opowiedział o swojej orientacji seksualnej i o molestowaniu! Wstrząsający wpis!
FB Udostępnij na Facebooku
Qczaj jest jednym z najbardziej znanych i lubianych trenerów w naszym kraju. Ten niezwykle energiczny i uśmiechnięty Góral od lat skrywał ogromną tajemnicę, którą postanowił podzielić się na swoim Instagramie.

Wstrząsające wyznanie Qczaja. 

Qczaj jest jednym z najsympatyczniejszych trenerów w Polsce. Teraz pochodzący z Podhala mężczyzna postanowił opublikować na swoim prywatnym profilu na Instagramie wstrząsające wyznanie. Nikt z fanów nie przypuszczał, że ich zawsze uśmiechnięty trener skrywał w sobie od lat tak przerażającą tajemnicę!


Daniel Kuczaj przyszedł na świat 1 lutego 1987 roku. Mężczyzna w swoim poście podzielił się ze swoimi obserwatorami szczegółami ze swojego dzieciństwa. Trener wyrastał w domu, w którym alkohol lał się strumieniami, ponieważ jego ojciec był alkoholikiem. Jego matka natomiast wyjechała do Stanów Zjednoczonych, aby tam zarobić pieniądze na utrzymanie rodziny. Qczaj został na Podhalu z babcią i młodszym rodzeństwem


 
 

Molestowanie seksualne. 

"Jestem dzieckiem, mam siedem lat, siedzę nagi w wannie a widząc krew ociekającą pomiędzy obolałymi pośladkami boję się jeszcze bardziej…" - od takich słów zaczął swój wstrząsający wpis. Mając zaledwie 7 lat Qczaj był wielokrotnie wykorzystywany seksualnie. 

"Płacząc z bólu po cichu zmywam z siebie to, czego nie zmyję do końca życia. Byłem dzieckiem, a siedząc w wannie zmywałem z siebie zapach pedofila, który zgasił moje dzieciństwo tak, jak gasi się niedopałek o asfalt..."


"Zastanawiasz się kim był? Nie miał twarzy potwora… Przyjaciel rodziny, podrywacz kobiet, co niedzielę chodził do kościoła." – zaznaczył w swoim wpisie pokazując tym samym, że pedofil nie musi wyglądać odrzucająco. 


Jednocześnie Qczaj przyznał też, że jest gejem i na początku jego rodzina nie potrafiła tego zaakceptować. Mężczyzna był też prześladowany przez swoich rówieśników, którzy wyzywali go, poniżali i wyśmiewali na każdym kroku dlatego, że jest homoseksualistą

Teraz Qczaj jest trenerem, który ma ogromne grono swoich "fitlarw" i znany jest ze swojego szerokiego, zarażającego uśmiechu i z motywacyjnych tekstów, które często umieszcza na swoim Instagramie.

źródło: lelum.pl  I  fotografie: lelum.pl, jastrzabpost.pl, wtv.pl

Zobacz także:

Udostępnij na Facebooku