Pyton szeryfa zaatakował kobietę! Zginęła na miejscu!

Małgorzata
7 miesięcy temu
Pyton szeryfa zaatakował kobietę! Zginęła na miejscu!
FB Udostępnij na Facebooku
Straszne informacje docierają do nas z Indiany, gdzie olbrzymi pyton szeryfa zaatakował i zabił 36-letnią kobietę.
Laura Perdure została zaatakowana przez ogromnego gada, gdy przebywała w domu szeryfa w Benton. W czwartkowy wieczór na policję spłynęło zawiadomienie o kobiecie, która nie oddycha. Gdy patrol przybył na miejsce próbował ją reanimować jednak bezskutecznie. 


W raporcie po przeprowadzonej sekcji zwłok napisano, że kobieta zmarła w wyniku uduszenia. Gdy została odnaleziona to wokół jej szyji ciasno owinięty był pyton siatkowy. Gad, który zamordował Laurę miał 2,5 metra długości, a może on dorosnąć do 10 metrów i ważyć nawet 100 kg!


To co jest najbardziej przerażające to fakt, że w domu szeryfa, Donalda Munsona przebywało aż 140 wężów różnych gatunków, a 20 z nich było własnością nie żyjącej już kobiety. 


Szeryf na co dzień mieszka w domu obok, a budynek, w którym doszło do tragedii jest w pełni przeznaczony dla żyjących w nim gadów. 36-latka bywała tam regularnie dwa razy w tygodniu. 

Śledczy nie wiedzą dlaczego gad zaatakował swoją opiekunkę i jak wyglądał pobyt węży w pomieszczeniu należącym do szeryfa. Munson zapewnił, ze zrobi, co w jego mocy, aby policja szybko rozwiązała sprawę śmierci jego przyjaciółki. źródło: planeta.pl  I  fotografie: planeta.pl , Facebook
 
Udostępnij na Facebooku