Przyszła na świat z twarzą staruszki. Lekarze nie dawali jej żadnych szans, a ona zaskoczyła wszystkich!

Małgorzata
9 miesięcy temu
Przyszła na świat z twarzą staruszki. Lekarze nie dawali jej żadnych szans, a ona zaskoczyła wszystkich!
FB Udostępnij na Facebooku
Każdy kto spotyka na swojej drodze Caterine myśli, że widzi 50-letnią kobietę. Dopiero później okazuje się, że ma styczność z 24-latką o twarzy staruszki.
Caterine przyszła na świat 24 lata temu. Urodziła się cierpiąc na rzadką chorobę, progerię. Lekarze opiekujący się dziewczynką byli przekonani, że jej życie będzie bardzo krótkie. Na szczęście Caterine miała w sobie ogromną siłę walki i zaskoczyła wszystkich. 

24-latka miała jednak bardzo ciężkie życie, ponieważ ojciec odszedł od rodziny niedługo po jej narodzinach. Nie potrafił poradzić sobie z chorobą córki i całkowicie zerwał kontakt z jej matką. Ponadto w szkole też nie miała łatwo, bo dzieci się z niej wyśmiewały i nazywały ją "staruszką". 


Caterine dzięki mamie radziła sobie z tym wszystkim i wyrosła na dojrzałą, mądrą i wrażliwą kobiete. Zaakceptowała fakt, że ludzie potrafią być okrutni wobec osób, które się od nich różnią i nauczyła się ignorowac ich uwagi. 


Kobieta przypadkiem poznała miłość swojego życia. Jej przyszły mąż pomylił numer telefonu i skontaktował się z Cateriną. Młodzi wkręcili się w rozmowę i ich telefoniczna znajomosć zmieniła się w miłość. 


Zakochani wzięli ślub i mają dwóch synów. Młodsze dziecko niestety odziedziczyło progerię po mamie. Kobieta robi, co może, aby jej synka nie spotkało to, co ją gdy była w jego wieku. 


Na świecie żyje 20 osób cierpiących na progerię. źródło: webniusy.com  I  fotografie: webniusy.com
 
Udostępnij na Facebooku