W samolocie przydzielono jej... fotel bez oparcia! To zdjęcie jest hitem!

Małgorzata
ponad rok temu
W samolocie przydzielono jej... fotel bez oparcia! To zdjęcie jest hitem!
FB Udostępnij na Facebooku
Jedna z kobiet zakupiła bilet na lot z Luton, pod Londynem do Genewy brytyjskimi liniami easyJet. To co jednak wzbudziło zaskoczenie wszystkich to miejsce, jakie jej przydzielono. Otóż fotel, na którym przyszło siedzieć turystce nie miał... oparcia! Zdjęcie zniszczonego fotela umieszczono na jednym z profilów w mediach społecznościowych. Post został już udostępniony ponad 24 tysiące razy!
We wtorek umieszczono w internecie zdjęcie kobiety siedzącej na fotelu bez oparcia. Osoba, która umieściła fotografię napisała, że turystka leciała z Luton w Anglii do Genewy i niemal całą podróż spędziła na tym niewygodnym fotelu. Dopiero pod koniec znaleziono dla niej inne miejsce. 


Przedstawiciel przewoźnika, który natrafił na post zażądał, aby zdjęcie... czym prędzej usunąć! Poprosił też, aby w wiadomości prywatnej przesłać do nich więcej informacji o zaistniałej sytuacji. Matthew Harris, który zrobił zdjęcie nie zgodził się jednak na jego usunięcie. W odpowiedzi przewoźnik poinformował, że siedzenie na takich fotelach jest zabronione i niezgodne z przepisami bezpieczeństwa. 
 
Myślicie, że fotele zostały w końcu naprawione? źródło: polsatnews.pl  I  fotografie: polsatnews.pl
Udostępnij na Facebooku