Przez 13 lat przetrzymywał swoją córkę w piwnicy. Siedziała przywiązana do...

Małgorzata
2 miesięcy temu
Przez 13 lat przetrzymywał swoją córkę w piwnicy. Siedziała przywiązana do...
FB Udostępnij na Facebooku
Mężczyzna od urodzenia traktował swoją córkę gorzej niż zwierzę. Od najmłodszych lat była przetrzymywana w piwnicy. Nie potrafiła mówić, przeżuwać ani się poruszać. Mając 13 lat ważyła 26 kilogramów i wyglądała, jak 6-latka!

Mężczyzna więził swoją córkę przez 13 lat!

O tym, jak dziewczynka była krzywdzona przez własnego ojca władze dowiedziały się zupełnie przypadkiem. Matka zabrała dziewczynkę do ośrodka pomocowego i przez przypadek weszła nie do tego pomieszczenia, co planowała. W pokoju do którego weszła matka wraz z maltretowaną dziewczynką mieściło się biuro pomocy społecznej. Pracownice zwróciły uwagę na złą postawę oraz skrępowane ruchy 6-latki. Na początku podejrzewały, że cierpi ona na autyzm. 


Nikt z nich nie podejrzewał, że tak naprawdę Genie Wiley ma 13 lat i od urodzenia jej życie jest prawdziwym koszmarem. Ojciec, który przetrzymywał ją w piwnicy był niegdyś mechanikiem wojskowym. Mężczyzna traktował swoją córkę potwornie. O wszystkim wiedziała jego żona oraz syn jednak nikt nic nie powiedział, ponieważ Wiley im groził


Policjanci, którzy z polecenia opieki społecznej udali się do domu Wileyów przeżyli prawdziwy szok. Dziewczynka była przetrzymywana w okropnych warunkach, a gdy trafiła do szpitala to stała się zabawką w rękach medyków, ponieważ każdy specjalista chciał się zająć przypadkiem 13-latki. 

Po wyjściu ze szpitala Genie Wiley była umieszczana w rodzinach zastępczych, które znęcały się nad nią zarówno psychicznie, jak i fizycznie. Teraz Genie znajduje się w ośrodku dla umysłowo chorych w Południowej Kalifornii. Ojciec dziewczynki odebrał sobie życie dzień przed rozprawą, a losy jej matki są obecnie nieznane. 


źródło: lelum.pl  I  fotografie: lelum.pl, theguardian.com, kobieta.wpl.pl

Zobacz także:

 
Udostępnij na Facebooku