Przeszedł na czerwonym świetle, za co został dotkliwie pobity. Sprawców zdradziła... ciekawość!

Joanna
7 miesięcy temu
Przeszedł na czerwonym świetle, za co został dotkliwie pobity. Sprawców zdradziła... ciekawość!
FB Udostępnij na Facebooku
Grupa mężczyzn poruszająca się samochodem marki BMW skatowała mężczyznę, bo ten zmusił ich do gwałtownego hamowania, po tym jak przeszedł na czerwonym świetle. Przez ten incydent - jeden z nich wkopał się z jeszcze jedną rzeczą...
Czterech młodych mężczyzn przeszło na czerwonym świetle przez pasy, idąc Aleją Piłsudskiego w Łodzi (województwo łódzkie). Przez ich zachowanie, nadjeżdżający samochód marki BMW zmuszony został gwałtownie zahamować. To nie spodobało się kierowcy i jego kolegom - wysiedli z samochodu, dogonili jednego z przechodniów i dotkliwie pobili. 

Został skatowany.

25-letni mężczyzna po niedługim pościgu został złapany przez mężczyzn jadących BMW. Został on przewrócony na ziemię, skopany i pobity przez czterech napastników, którzy nie omieszkali się użyć w tym celu także pałki teleskopowej. W końcu mężczyźni odpuścili i zostawili krwawiącego i posiniaczonego 25-latka na chodniku. Odjechali. 

Przez ich ciekawość zostali uchwyceni.

Mężczyźni odjechali, jednak po niedługim czasie postanowili wrócić na miejsce zdarzenia. Powodem była ciekawość! Na miejscu znajdowała się już policja, która po rozmowie z pokrzywdzonym i świadkami zdarzenia szybko wykryła dwóch sprawców. Znajdowali się oni pomiędzy innymi obserwatorami! 22-letni i 24-letni mężczyźni wrócili, by zobaczyć jak cała akcja się potoczy. Zostali aresztowani. 

Odpowiedzą za pobicie, ale i nie tylko!

Gdy funkcjonariusze policji dotarli do wynajmowanego mieszkania 24-letniego napastnika, ich uwagę przyciągnęła szafa! Policjanci znaleźli w niej tzw. grow box, który służy do upraw roślin w domu. Znaleziono w nich aż osiem krzaków konopii indyjskich, z których można było stworzyć około 176 gramów marihuany. Aresztowany sprawca poinformował, że uprawiał to na własny użytek. 

Jak poinformował Marcin Fiedukowicz z Komendy Miejskiej Policji w Łodzi - działania podjęte przez kryminalnych pozwoliły na zlokalizowanie pozostałych dwóch napastników w wieku 21 i 22 lat. 

Za pobicie 25-latka sprawcom grozi do 5 lat więzienia. Część z nich jest już znana policji i była wcześniej notowana. Dodatkowo, jeden z nich, 24-latek - odpowie za nielegalne uprawy konopi, za co grozi mu do 3 lat pozbawienia wolności. 

Źródło: o2.pl | Fotografie: radiozet.pl 

Zobacz także:

1. Najpierw doceniani, a później piętnowani. Walka medyków z hejtem. #wspierajmedyka [VIDEO]
2. Byli małżeństwem z 73-letnim stażem. Zmarli razem, trzymając się za rękę.
3. Mąż zniknął kilka tygodni po ślubie. Żona poznała prawdę dopiero po 68 latach!
Udostępnij na Facebooku