Dziecko opuściło żłobek z ranami. SZOKUJĄCE


ponad rok temu
Dziecko opuściło żłobek z ranami. SZOKUJĄCE
FB Udostępnij na Facebooku
Każdy rodzic pragnie, aby jak najlepiej wychować swoje dziecko. Ważne jest także jego bezpieczeństwo. Czy oddając dziecko do żłobka, możemy czuć się pewnie?
Bezpieczeństwo naszych dzieci jest dla nas najważniejsze. Jeśli nie jesteśmy w stanie opiewać się dziecko sami, często szukamy niań lub dobrych żłobków. W wyborze kierujemy się przede wszystkim tym, czy nasze dziecko będzie bezpiecznie podczas naszej nieobecności. Okazuje się, że nie zawsze możemy wszystko przewidzieć.

 
Historia opisuje wydarzenia, które przeżyli na własnej skórze rodzice dziecka z Phoenix. Zdradzają oni szczegóły, co przeżyło ich potomstwo podczas pobytu w jednym z przedszkoli.
 
Po zauważaniu strasznych obrażeń na ciele jej córki, chcą dowiedzieć się kto i dlaczego to uczynił. Dziewczynka również to bardzo przeżyła!
 

„Trzęsła się i wiedziałem, że nie chce tam być” 

 
Opiekunka wyjaśniła im powód tych znamion. Powiedziała, że podczas przebierania innego dziecka, do jej córki podeszło kolejne i zaczęło gryźć w plecy. Rodzice nie chcieli uwierzyć, że jedno dziecko było w stanie dokonać aż takich obrażeń. Okazało się, że w tym miejscu były kamery, jednak dyrektor nie zezwolił na przejrzenie tego materiału..

 

 
 
Placówka ta wydała jedno oświadczenie:
 

„Jesteśmy głęboko zaniepokojeni zdarzeniem, które miało miejsce w w naszej placówce. Bezpieczeństwo naszych dzieci jest naszym priorytetem. Sunrise Preschools natychmiast zapewniło opiekę i pomoc poszkodowanemu dziecku. Jesteśmy w kontakcie z rodzicami obojga dzieci. Współpracujemy z właściwymi władzami i nie możemy w tej chwili podać więcej informacji.”

 
A po kilku dniach można było zobaczyć kolejne:

„Naprawdę przepraszamy za zdarzenie, które wydarzyło się w naszym nowym centrum w Maricopa. Sunrise Preschools bierze pod uwagę bezpieczeństwo dzieci pod nasza opieką. To jest nasz najwyższy priorytet. W czwartek 25 kwietnia dziecko zostało wielokrotnie ugryzione przez inne. To nie powinno się zdarzyć. Tylko czworo dzieci było pod nadzorem opiekuna. Ten opiekun został zawieszony w wykonywaniu obowiązków w oczekiwaniu na dalsze dochodzenie. Naszą misją jest edukacja i opieka nad dziećmi. W tym przypadku Sunrise użyje tego niefortunnego incydentu jako sposobu na dalsze podnoszenie jakości naszych usług.”

 
Należy podkreślić, że za opiekę nad dzieckiem w tej placówce rodzice płacili nie małe pieniądze.. Pokazuje to, że pieniądze nigdy nie zastąpią prawdziwej, rodzicielskiej opieki..

 
 
źródło: webniusy.com
Udostępnij na Facebooku