Mała Doda też była urocza! Jak wyglądała podczas Pierwszej Komunii?

Piotr
4 miesięcy temu
Mała Doda też była urocza! Jak wyglądała podczas Pierwszej Komunii?
FB Udostępnij na Facebooku
Dodę którą znamy, kojarzymy z ostrym i odważnym wizerunkiem. Pomimo to nie zawsze była taką „niegrzeczną” dziewczynką. Piosenkarka pokazała z okresu swojej młodości.
Ciężko znaleźć drugą taką osobowość, jaką posiada znana piosenkarka- Doda. Jej fani polubili ją taką, jak jest. Szokujące stylizacje, czy odważna fryzura to już normalność. Doda nigdy nie sprawiła, że się nudziliśmy. Można powiedzieć, że gwiazda często pojawia się w kontrowersyjnych nagłówkach. W ostatnim czasie pokazała coś bardzo uroczego! To zdjęcie, kiedy była mała. UWAGA! Wygląda prześlicznie!
 
Każdy krok znanej piosenkarki jest zawsze dobrym tematem dla mediów. Ludzie jeszcze chętniej czytają o życiu prywatnym wokalistki. Nie raz mogliśmy czytać o różnego rodzaju skandalach, w których rolę główną odgrywała Doda. Po raz kolejny, zaskoczyła nie jedną osobę. Nie jest jednak to z nic z głośnych skandali, czy coś związane z miłością. Chodzi o opublikowane zdjęcie. 
 
Na profilu piosenkarki mogliśmy zobaczyć nowe zdjęcie. Pokazuje ono Dodę, gdy jeszcze była małą dziewczynką.  Co więcej, fotografia ta jest pamiątka jednego z ważnych dni Doroty. Zdjęcie powstało podczas jej Pierwszej Komunii Świętej.
 
Możemy zobaczyć bardzo drobną dziewczynkę, która ubrana jest w białą sukieneczkę. Nie jest to kreacja, która bardzo odbiegała by od klasycznej sukni specjalnie na to wydarzenie. Piosenkarka wygląda bardzo niewinnie. Wiele internautów nie dowierza, że to właśnie ich bogini sceny. Przez wiele lat piosenkarka kształtowała swój charakter i pewność siebie. Teraz znamy zupełnie inną osobę.
 
Do zdjęcia gwiazda dodała krótki komentarz. "Skromność, minimalizm i klasę ma się w sobie od dziecka. Royal wedding może się ode mnie uczyć". Jak zwykle artystka pokazała, że nie opuszcza ją poczucie humoru. Przez lata nauczyła się trzymać odpowiedni dystans do samej siebie. Wiele gwiazd na pewno miało by problem, żeby opublikować tak prywatne zdjęcie. Jednak Doda do nich nie należy!


  
Fani z wielką radością przyjęli zdjęcie. Komentowali i gratulowali piosenkarce tak pięknej sukni.  Może takie zdjęcie okaże się, że jej popularność znów drastycznie wzrośnie. Zobaczcie fotkę poniżej!
 

 
 
źródło: pikio.pl
Udostępnij na Facebooku