Przekazali ogromną sumę na walkę z Koronawirusem. Szacunek dla Ani i Roberta.

Karolina
ponad rok temu
Przekazali ogromną sumę na walkę z Koronawirusem. Szacunek dla Ani i Roberta.
FB Udostępnij na Facebooku
Anna i Robert Lewandowscy uważają, że wszyscy jesteśmy odpowiedzialni za ratowanie naszego społeczeństwa. Piękne słowa jakimi się dzielą powinny trafić do wszystkich "Gramy do jednej bramki" oraz "Dobro wraca". Wykazali się oni postawą godną naśladowania. Nie liczy się suma jaką ktoś przekaże, ale to czy wkładamy coś od siebie.

Piękny gest

Wszyscy Polacy powinni być zjednoczeni w sytuacji dla krytycznej społeczeństwa. Anna i Robert Lewandowscy zachowali się w sposób bardzo hojny. Rodzina przekazała pokaźną sumę na walkę z rozprzestrzenianiem się wirusa COVID-19. 

W swojej wypowiedzi podkreślają, że mają świadomość niebezpieczeństwa, jakie wszystkich otacza. Nawołują do tego, że jeżeli mamy możliwość z sposób bezpieczny nieść pomoc, to róbmy to. W swojej wypowiedzi umieszczają słowa: "Wszyscy gramy do jednej bramki", "Dobro wraca" 
Apelują do wszystkich, żeby trzymali się zaleceń Rządu. Jak wiemy może to dotknąć każdego z Nas, nie wybiera. Bądźmy solidarni i jednoczmy się, grajmy razem- mówią. 

Aż milion złotych został przekazany na walkę z wirusem z Wuhan przez rodzinę Lewandowskich. 

Koronawirus się rozprzestrzenia 

Pandemia Koronawirusa rozprzestrzenia się w zastraszającym tempie. Niestety liczba zachorowań rośnie z godziny na godzinę. Odnotowano już ponad 280 tysięcy zachorowań potwierdzonych testami. 
Śmiertelnych przypadków na dzień 21 marca 2020 rok potwierdzono ponad 11 tysięcy złotych. 


Wszystkie imprezy masowe zostały odwołane. Tak samo stało się z wydarzeniami sportowymi w Europie. Nie grają czołowe ligi piłkarskie, nie odbyły się także mecze Ligi Mistrzów i Ligi Europy. UEFA w tym tygodniu wydała oświadczenie o przełożeniu rozgrywek Euro na 2021 rok.

Źródło: sportowefakty.wp.pl | Fotografia: superexpress.pl 

Zobacz także: 

1. Jarosław Kaczyński uważa, że wybory powinny się odbyć 10 maja.
2. Wspaniały gest polskiej miliarderki! Przekazała 20 milionów złotych na walkę z koronawirusem.
3. Nowe decyzje Premiera: wprowadzamy stan epidemii. Co to znaczy?
4. Zbiórka pieniężna na walkę z koronawirusem. Kwota robi wrażenie!
5. Wiśniewski na temat epidemii. Wielu twierdzi, że przesadził!!
Udostępnij na Facebooku