Proboszcz ukradł prezerwatywę i wyłudzał pieniądze od parafian!

Małgorzata
ponad rok temu
Proboszcz ukradł prezerwatywę i wyłudzał pieniądze od parafian!
FB Udostępnij na Facebooku
W parafii w Jasionkach doszło do ogromnego skandalu z proboszczem w roli głównej! Parafianie już kilkukrotnie prosili biskupa z Przemyśla, aby odwołał ich obecnego proboszcza. Ten zdecydował się na to dopiero, gdy... duchowny ukradł prezerwatywy z Biedronki!
Mieszkańcy z Jasionki ucieszyli się, gdy afera z kradzieżą sprawiła, że uwolnili się od proboszcza. Wiele razy prosili biskupa z Przemyśla, aby przeniósł ich proboszcza. To jednak nie przynosiło odpowiedniego rezultatu. Jedyna rzecz, która martwi mieszkańców to wysłanie kontrowersyjnego proboszcza do innej parafii. Jak zdradził jeden z parafian z Jasionek w rozmowie z reporterem z WP.pl:

"Oby tylko za jakiś czas nie został wysłany do innej parafii."


Piotr W. na terenie Biedronki w Krośnie ukradł prezerwatywę. 

"13 grudnia na terenie jednego z sieci sklepów w Krośnie policjanci podjęli interwencję w związku z kradzieżą. Zabezpieczyli monitoring. Trwają czynności wyjaśniające, dlatego nikt nie ma jeszcze postawionych zarzutów." - powiedzieli dziennikarzom policjanci z krośnieńskiej policji. 


Mieszkańcy Jesionek byli oburzeni postawą duchownego, który organizował zbiórki na kościół, a później z tych środków kupował sobie samochód, czy skuter. Ponadto publicznie potępiał wiernych, którzy nie dawali odpowiedniej ilości pieniędzy na tacę. 


źródło: popularne.pl  I  fotografie: popularne.pl, fakt.pl
Udostępnij na Facebooku