Co ukrywał Sławomir razem z żoną? Szokująca prawda związku gwiazdy.


ponad rok temu
Co ukrywał Sławomir razem z żoną? Szokująca prawda związku gwiazdy.
FB Udostępnij na Facebooku
Sławomir razem ze swoją żoną- Kajrą, cały czas sprawiają, że ich związek jest śledzony przez wielu ich fanów. Co jakiś czas pojawiają się nowe informacje, które rozgrzewają internautów do czerwoności. Okazuje się, że nie wszystko prawdą, a niektóre rzeczy były dobrze ukryte! Zaskakujące informacje.

Ciężko spotkać tą parę oddzielnie. Sławomir ze swoją żoną pojawia się praktycznie wszędzie- zaczynając od sceny, po teledyski, a kończąc na różnych programach telewizyjnych. Najwięksi fani, którzy są przekonani, że są na bieżąco z informacjami z ich życia mogą być żyć w błędzie.

 

Okazuje się, że cała prawda o ich związku nie jest do końca prawdziwa. Gwiazdor postanowił opowiedzieć, jak zapoznał się z jego obecną żoną. Piękna historia, czy zmyślona bajka?

 

W poprzednim roku gwiazdor postanowił pochwalić, czym naprawdę ważnym. Powiedział całemu światu, gdzie i jak poznał się z Kajrą. A wszystko zaczęło się w… Stanach Zjednoczonych. Kajra pracowała tam w jednej z restauracji. Gdy obsługiwała Słamowira, on nie wiedział, że jest Polką. Ich pierwsza rozmowa odbyła się w języku hiszpańskim. Można powiedzieć, że połączyły ich.. pierogi, bo właśnie to zamówił wtedy jej obecny mąż.
  

Sławomir w późniejszym czasie dowiedział się, że kelnerka pochodzi z Polski, a sam lokal bardzo mu się spodobał. Zostawiał tam nie małe napiwki. Długo nie trzeba było czekać, aż razem wrócili już do Polski. Historia ta wyglądała jak z filmu, jednak okazuje się, że nie była zupełną prawdą..

 

Przedstawiona romantyczna historia jest zupełnie inna. Ta prawdziwa zawiera takie rzeczy, które mogłyby wydarzyć się naprawdę. Jak się poznali w rzeczywistości??

 

Sławomir i Kajra po raz pierwszy zobaczyli się na studiach. Była to Państwowa Wyższa Szkoła Teatralna w Krakowie. Od początku Kajra wpadła w oko Sławomirowi. I tak zaczęła się ich przygoda..
 


 

Internauci cały czas się zastanawiają, co mieli na celu, gdy opowiadali fałszywą historię ich początków miłości. Czyżby ukrywali coś jeszcze ?
 

źródło: pikio.pl 
Udostępnij na Facebooku