Co planuje Ewa Błaszczyk? "Budzik" rośnie w siłę!


12 miesięcy temu
Co planuje Ewa Błaszczyk?
FB Udostępnij na Facebooku
Jaka jest historia Ewy Błaszczyk wie chyba każdy z nas. Dziewiętnaście lat temu, z powodu tętniaka aorty, zmarł mąż aktorki Jacek Janczarski. Dokładnie sto dni później po zakrztuszeniu zapadła w śpiączkę córka Aleksandra. Aktorka postanowiła działać- powstała fundacja "Akogo" i klinika "Budzik". Jakie wiadomości ma dla nas aktorka teraz?


 
Z początkiem tego roku Błaszczyk podzieliła się bardzo ważną dla niej, jak i zapewne dla wielu innych osób, wiadomością.
Powstanie "Budzik" dla dorosłych! 
 
 
     Klinika ma powstać w Warszawie przy szpitalu Bródnowskim. Podpisano już umowę użyczenia działki pod budowę owej kliniki. Pomoc otrzymają tu dorośli po urazach neurologicznych. Pomoc na jaką mogą liczyć pacjenci to, poza hospitalizacją i intensywną rehabilitacją, pionierskie zabiegi. Wszystko po to, aby sukcesywnie dążyć do celu jakim będzie wybudzanie pacjentów i ich powrót do normalnego, codziennego życia.
 
 
    W klinice znajdzie się osiemnaście łóżek, a także specjalistyczny sprzęt medyczno - rehabilitacyjny, aby móc w pełni pomagać pacjentom. Wierzymy, że klinika ta wzorowana na "Budziku" dla dzieci odniesie równie duży sukces jak jej "starsza siostra". Nikt nie ma wątpliwości że to piękna i bardzo potrzebna inicjatywa.Trzymamy kciuki, aby jak największa liczba podopiecznych fundacji "Akogo" wracała do zdrowia i swojego codziennego życia przed chorobą!


źródło: akogo.pl  I  fotografie: pomponik.pl

Udostępnij na Facebooku