Powiedział 19-latce, że pomoże jej wymienić koło. Niedługo później dziewczyna już nie żyła.

Małgorzata
5 miesięcy temu
Powiedział 19-latce, że pomoże jej wymienić koło. Niedługo później dziewczyna już nie żyła.
FB Udostępnij na Facebooku
Z pewnością niejedna osoba na świecie była w sytuacji, gdy opona w samochodzie pękła, a przejeżdżający obok nieznajomy zatrzymał się chcąc pomóc. Nikt wtedy nie myśli, że taka sytuacja może skończyć się tragicznie. Taka historia przydarzyła się 19-letniej Marianie, którą zabił mężczyzna, który wcześniej zaoferował jej pomoc.
19-letnia Mariana Brazzy dostrzegła, że ma przebitą oponę w samochodzie tuż po tym, jak opuściła klub sportowy. Nigdy wcześniej nie zmieniała opony, więc nie wiedziała, jak się za to zabrać. To właśnie wtedy podszedł do niej mężczyzna i zaoferował swoją pomoc. Dziewczyna była szczęśliwa i przekonana, że to los się do niej uśmiechnął. Nieznajomy poprosił, aby przejechała samochodem na drugą stronę ulicy i tam zaczął wymieniać oponę. 


Gdy obcy mężczyzna wymieniał oponę, nastolatka zrobiła mu zdjęcie. Przesłała je swojemu chłopakowi, bo chciała mu pokazać, że są na świecie ludzie, którzy pomagają bezinteresownie w różnych sytuacjach. Potem kontakt z 19-latką się urwał. Najbliżsi nie mogli się z nią skontaktować, ale doszli do wniosku, że pewnie padł jej telefon. Gdy dziewczyna nie wróciła do domu rodzina zgłosiła jej zaginięcie na policję. 


Policja w Bariri od razu zaczęła szukać nastolatki. Dzięki zdjęciu, które miał w telefonie chłopak Mariany policja zaczęła szukać nieznajomego. Stwierdzono, że mężczyzna mógł uprowadzić młodą kobietę. Dodatkowo skorzystano z nagrania z kamery monitoringu, która uwieczniła chwilę, gdy wymieniana była opona w samochodzie. 


Po 7 godzinach poszukiwań odnaleziono nieznajomego mężczyznę. Nazywał się Rodrigo Pereira Alves i miał 37 lat. Mężczyzna powiedział, gdzie porzucił ciało nastolatki, ale powtarzał, że to nie on odpowiada za jej śmierć. Okazało się, że ciało 19-latki znajduje się na wysypisku śmieci. Dziewczyna była związana kablem. Służby wykluczyły motyw seksualny zbrodni. 


W pogrzebie uczestniczyło wielu znajomych nastoletniej dziewczyny. Dodatkowo przyszły też osoby, którymi wstrząsnęła zbrodnia, której ofriarą stała się nastolatka. Nikt nie potrafi zrozumieć dlaczego młoda kobieta musiała zginąć i dlaczego jej oprawca to zrobił. źródło: popularne.pl  I  fotografie: popularne.pl 
Udostępnij na Facebooku