W Niemczech poszukiwano Polkę i jej 8-letnią córkę! Przechodzień natrafił na jej rozbity samochód!

Małgorzata
4 miesięcy temu
W Niemczech poszukiwano Polkę i jej 8-letnią córkę! Przechodzień natrafił na jej rozbity samochód!
FB Udostępnij na Facebooku
W Niemczech dzisiaj poszukiwana była Polka wraz z 8-letnią córeczką. Najpierw na Facebookowej grupie "Zaginieni przed laty" pojawił się apel o pomoc w odnalezieniu kobiety i jej dziecka, a po kilku godzinach poinformowano o ich śmierci.
Podczas spaceru pewien mężczyzna zobaczył rozbity samochód. Zaskoczyło go, że nikt nie wezwał pomocy i podszedł bliżej, aby zobaczyć, co dokładnie się stało. To wtedy przekonał się, że doszło do najgorszego! Od razu zadzwonił na policję. W aucie znaleziono ciało poszukiwanej 32-letniej Polki oraz jej 8-letniej córeczki. Samochód był na polu w okolicy Bad Salzugen.


Z nieoficjalnych doniesień wiadomo, że kobieta zderzyła się czołowo ze stojącym na poboczu drzewem, a potem uderzyła w stos drewna. Nie jest to jednak oficjalne stanowisko policji, która wciąż prowadzi dochodzenie w tej sprawie. 


Niemieckie media spekulują jednak, że do wypadku nie doszło z winy Polki. Twierdzą, że skoro była poszukiwana to być może w jej otoczeniu były osoby, które jej zagrażały. Oficjalną wersję tego, jak doszło do tragedii policja poda mediom najprawdopodobniej za kilka dni. Wiadomo już, że na miejsce wezwano policję kryminalną, straż i pogotowie. 


Rodzinie składamy najszczersze wyrazy współczucia.źródło: popularne.pl  I  fotografie: popularne.pl
Udostępnij na Facebooku