Poszła na stację benzynową, a dziecko zostało w samochodzie. 2-latek zniknął!

Małgorzata
7 miesięcy temu
Poszła na stację benzynową, a dziecko zostało w samochodzie. 2-latek zniknął!
FB Udostępnij na Facebooku
Minęło już 8 lat od dnia, gdy 2-letni Sky Metalwal zaginął w Bellevue. Do dnia dzisiejszego nie wiadomo, co się stało z chłopcem i czy wciąż żyje. Przez te lata nagromadziło się tylko więcej pytań odnośnie chłopczyka i jego zniknięcia. Bliscy wciąż ma nadzieję, że Sky się odnajdzie i wróci do domu.
Nierozwiązana sprawa zaginięcia Sky. 
6 listopada 2011 roku zaginął 2-letni wtedy Sky. Chłopiec został w samochodzie, gdy skończyło się w nim paliwo, a jego mama ruszyła pieszo na najbliższą stację benzynową. Razem z nią poszła starsza córka. Gdy wróciła to zamarła, bo okazało się, że w pojeździe nie ma 2-latka! Droga na stację miała jej zająć aż godzinę! Godzinę przez którą maluszek był zupełnie sam! 

Podczas śledztwa pojawiło się wiele znaków zapytania. Okazało się bowiem, że wiele faktów nie zgadzało się z tym, co mówiła mama chłopczyka, który zaginął. Ponadto kobieta zachowywała się tak, jakby nie zależało jej na współpracy z policją. 


Podejrzane zachowanie matki chłopca.
Julia Biyrukova, czyli mama 2-letniego Sky powiedziała śledczym, że zostawiła synka w samochodzie, bo skończyło się w nim paliwo i nie mogła nawet dojechać na najbliższą stację benzynową. Policjanci dokładnie przebadali samochód i zobaczyli, ze w zbiorniku było jeszcze 2,2 litra paliwa! Dodatkowo w aucie nie odkryto żadnych problemów mechanicznych. 

To, co dodatkowo zastanowiło policjantów to fakt, że kobieta zabrała z sobą tylko starszą córkę. Julia tłumaczyła, że synek spał i nie chciała go budzić, jednak nie wiadomo, jaka była prawda. 


Śledczy zarzucali Julii, że robi wszystko, aby utrudnić im pracę. Kobieta wielokrotnie odmawiała składania kolejnych zeznań i chciała żeby policja bazowała tylko na tym, co powiedziała na samym początku. Twierdziła, że nie ma już nic więcej do dodania. 

Policja nie miała jednak niezbitych dowodów, które obciążałyby kobietę i pozwoliłyby, aby postawić Julii Biyrukovej zarzuty. 


Rodzice 2-latka rozwiedli się kilka dni przed jego zaginięciem!
To co dodatkowo zmartwiło policjantów to informacja, że rodzice 2-latka rozwiedli się zaledwie kilka dni wcześniej. Ponadto małżeństwo zażarcie walczyło w sądzie o opiekę nad dwójką dzieci! Prowadzący sprawę zaginięcia Sky'a podejrzewają, że za jego zniknięciem stoi matka, ale nie mają dowodów, które mogłyby to ostatecznie potwierdzić. 


National Center for Missing and Exploited Children stworzyło fotografię, która pokazuje, jak teraz wyglądałby zaginiony 8 lat temu Sky!


źródło: popularne.pl  I  fotografie: popularne.pl 
 
Udostępnij na Facebooku