Postanowiła zostać dziewicą aż do ślubu. Zakończyło się naprawdę tragicznie!

Małgorzata
7 miesięcy temu
Postanowiła zostać dziewicą aż do ślubu. Zakończyło się naprawdę tragicznie!
FB Udostępnij na Facebooku
Pewna kobieta postanowiła, że do swojej wymarzonej nocy poślubnej wstrzyma się z seksem. Chciała zachować dziewictwo dla tego właściwego i jedynego mężczyzny. Niestety, wszystko skończyło się inaczej niż sobie wymarzyła.
Niektóre pary decydują się ze wstrzemięźliwością seksualną aż do ślubu, bo chcą, aby ta noc była wyjątkowa. Podobnie postanowiła 23-letnia Stephanie z ukochanym Andrew. Kobieta marzyla, aby podarować swoje dziewictwo mężowi i tak też się stało. Nie przypuszczała jednak, że zamiast przyjemnościi przeżyje ogromne męki. 


Gdy Stephanie i Andrew próbowali skonsumować małeństwo 23-latka doznała potwornego bólu. Ten straszny objaw skłonił parę do wizyty u lekarza, gdzie okazało się, że Stephanie cierpi na pochwicę.


Jest to dysfunkcja seksualna, która polega na niezależnym od woli skurczu mięśni wokół wejścia do pochwy, co może wywoływać zamknięcie wejścia i problem z odbyciem stosunku seksualnego. Zdiagnozowanie tego problemu zajęło lekarzom naprawdę dużo czasu, a to właśnie dlatego, że Stephanie przez tyle lat nie uprawiała seksu.

W jej przypadku na strachu się skończyło. Pochwica jest chorobą, którą można wyleczyć, więc Stephanie i Andrew mogą się już cieszyć normalnym współżyciem. Amerykanka podjęła trud uświadamiania ludzi, czym dokładnie jest ta przykra dolegliwość i jak z nią walczyć. źródło: planeta.pl  I  fotografie: se.pl
 
 
 
Udostępnij na Facebooku