Poślubiła mężczyznę swoich marzeń! Po ślubie jej bajka zmieniła się w koszmar!

Małgorzata
2 tygodni temu
Poślubiła mężczyznę swoich marzeń! Po ślubie jej bajka zmieniła się w koszmar!
FB Udostępnij na Facebooku
Matthew Hartley sprawiał wrażenie niezwykle dobrego i czułego człowieka. Tymczasem za zamkniętymi drzwiami bardzo krzywdził swoją żonę, Catherine z którą był od dwunastu lat. Zmuszał kobietę do odchudzania się i przez to wszystko wpadła ona w anoreksję.

Zmuszał żonę do odchudzania się. Ważyła zaledwie trzydzieści kilogramów!

Po latach Catherine Hartley opowiedziała o koszmarze, jaki ją spotkał ze strony człowieka, który zapewniał, że ją kocha. Zrobiła to, aby ostrzec inne kobiety. Mężczyzna, z którym się związała zmuszał ją do odchudzania się, ponieważ nie chciał mieć grubej żony. Catherine sama w końcu przyznała, że była tak chuda, że widać jej było wszystkie kości i ważyła zaledwie trzydzieści kilogramów! 

Minęło dwanaście lat nim kobieta odważyła się pójść na policję i opowiedzieć o tym, co spotykało ją codziennie ze strony męża. Powiedziała wprost, że mąż się nad nią znęcał, ale według funkcjonariuszy nie było to powodem to umieszczenia mężczyzny w więzieniu. To bardzo zawiodło Catherinę. 


"Bił mnie regularnie i podduszał, gdy chciałam coś zjeść. Chciał mieć żonę o rozmiarze 0. Jeśli jadłam przed pójściem spać, zmuszał mnie do spania na kanapie, ponieważ nie lubił zapachu jedzenia. Mówił wtedy, że się mnie brzydzi." - wspomina kobieta po latach. -"Historii o tym, jak mnie traktował, gdy chciałam coś zjeść, jest cała masa. Raz byliśmy z rodziną w centrum handlowym. Powiedziałam, że jestem głodna. On mnie wziął do WC, złapał za szyję tak, że mnie podniósł na kilka centymetrów. Nie dotykałam ziemi. Potem mnie rzucił…"

Z czasem mężczyzna w każdym pomieszczeniu zamontował kamery, aby kontrolować żonę. Aby była mu posłuszna szantażował ją. Groził, że wynajmie osoby, które połamią szczękę jej siostrze. Gdy raz zjadła bez jego zgody to zamknął ją nago na balkonie. 

 

Myślała, że jest idealnym mężczyzną. 

Po latach Catherine przyznaje, że była zbyt młoda na taki związek. Swojego męża poznała mając 15 lat. Hartley był od niej starszy o dziesięć lat. Na początku wydawało się, że jest ideałem. Dbał o nią, mówił miłe słówka, zapewniał, jak bardzo ją kocha. Zmienił się w żądnego kontroli mężczyznę od razu po ślubie. 

"Po naszym ślubie złapał mnie za ramię i powiedział, że wyjeżdżamy, więc nawet nie mogłam podjąć innej decyzji. Wszystko pogorszyło się jeszcze bardziej, gdy zaszłam w ciążę w 2012 roku. Pamiętam sytuacje, gdy bardzo bolały mnie plecy, prosiłam go, żeby mnie wymasował, a on potrafił kopnąć mnie tak, że spadłam z łóżka…" - wspomina. 


Para rozwiodła się w 2017 roku. Teraz Catherine robi, co może, aby innych kobiet nie spotkał taki los, jak ją. 

źródło: popularne.pl  I  fotografie: popularne.pl

Zobacz także:

 
Udostępnij na Facebooku